Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai párkapcsolatok döntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párkapcsolatok döntő többsége miért csak úgy tud hosszútávon fennmaradni, működni, ha pl a férfi "papucsítva" lesz ezen kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyet látok. Lemegyünk kutyába, hogy maradhassunk a nő mellett. Jó ez mindkét fél számára?

ápr. 29. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:

#70

"A női libidó zuhanása már 40-től drasztikus."

Hát képzeld, 54 vagyok és a barátom, akivel egy éve vagyunk együtt, csak "szexőrült"-nek nevez.


Ő 62. Sosem hittem volna, hogy egy 62 éves férfit így lehet kívánni és olyan gyönyörű, férfias és fiatalos lehet, mint ő.

Meg azt sem, hogy egy 54 éves nőt úgy lehet kívánni, mint ő engem.


A kérdező meg incelgyanús, már bocs.

Meg sok válaszoló is.

máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
48%

#70

Még annyit.

Nincs (vagy nagyon ritka a) frigid nő, csak olyan van, aki az adott férfival (mert a pasi ügyetlen/önző/ápolatlan/a nő már nem szereti (akár a férfi az oka, akár nem a nem szeretésnek)) nem vágyik a szexre.


De más férfival igen.


Ebben az irányban kellene keresgélned a probléma okát, ha a te nőd "frigid".

máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
0%
71. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:

#73

Mi van, savanyú a szőlő?

Vagy ennyire primitív vagy, hogy szavak helyett csak így tudod kifejezni magad?

Tudod, normáliséknál ez nem helyettesíti az érvelést. :)

máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
0%
74. Ezt mond el a művészeknek is te kis besértődött egókurálynő! Gyönyörűek lehettek, szottyadt testek. Ma már a 35 évesekre is azt mondják hogy öreg, nem egy 62 éves papára, meg egy 54 éves mamira. Na ehhez a legkifejezőbb emoji: 🤮🤮🤮🤮🤮 Bahhh, rágondolni is 🤮🤮🤮🤮🤮
máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
26%

72. Bizony ám! Pont emiatt vágyik minden férfi valódi nőre, nem csak kidőlt fadarabokra, apácákra, jégcsap királynőkre. Ó igen, minden a férfiak hibája, a nők a teremtés csúcsai, ti aztán mindenben olyan ügyesek vagytok! 😂


Akkor kérdezz már meg női szexuál pszichológusfokat is a témában, ne a hoxa, a she.hu meg a gyk-ról szerezd meg a világ bölcsességeit.


Ha meg balfsz a pasi, te választottad, csak az a baj drágám hogy nagy és vastag farkú, sármos, intelligens, vonzó és szexi pasiból nincs annyi amennyiről minden nő ábrándozik, de szexi, nőies, gondoskodó, ügyes nőkből is erős hiány mutatkozik. Így az van, hogy a balfsz béla és rettenet juli kénytelen egymással beérni. Az hogy te mint utolsó szürke senki a ködben a Galaxis közepének gondolod magad, az a világban nem okoz változást. Annyi van, hogy ráfoghatod a férfiakra az évezredeken át ívelő elnyomást és agressziót. Úgy is ez a divat, a lényegen mit sem változtat. Gyártsatok magatoknak robotokat a férfiak helyett, úgy is 20 év múlva már a születés szabályozás alapelve lesz az 1:10-hez történő a női utódok arányát tekintve. Ezt felírhatod, majd vedd elő.

máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
41%

"Nincs (vagy nagyon ritka a) frigid nő..."

Ezen hangosan felnevettem, miközben olvastam. Bearanyoztad a napom, köszönöm.😉

máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 A kérdező kommentje:
#71 Igen, incelgyanús kétgyermekes apuka vagyok.
máj. 9. 21:32
 79/89 anonim ***** válasza:
25%

"Nincs (vagy nagyon ritka a) frigid nő..."


Ezen hangosan felnevettem, miközben olvastam. Bearanyoztad a napom, köszönöm.😉"


Ha veled minden nő frigid, van egy rossz hírem...

máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
65%
79: Ha azt nem érted meg, hogy egy normális szociális életet élő embernek nem csak saját tapasztalatai vannak, hanem lát másokat, beszél másokkal, akkor nekem több rossz hírem is van.😉
máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!