Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai párkapcsolatok döntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párkapcsolatok döntő többsége miért csak úgy tud hosszútávon fennmaradni, működni, ha pl a férfi "papucsítva" lesz ezen kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyet látok. Lemegyünk kutyába, hogy maradhassunk a nő mellett. Jó ez mindkét fél számára?

ápr. 29. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:

#80

Az emberek imádnak ferdíteni, melyből következik az, hogy amit látunk, amit mások mondanak, az nem fedi a valóságot.

máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
33%
81. Csak az a valóság hogy minden nő 16-100 éves koráig szeximádó, mestere az összes szexuális technikának, eszméletlen ügyesek, végtelen libidóval, de hát az a fránya férfi társadalom! 100-ból jó ha 5 ért a nők nyelvén az ágyban, emiatt a nők annyit de annyit szenvednek!
máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:

#81: "Az emberek imádnak ferdíteni, melyből következik az, hogy amit látunk, amit mások mondanak, az nem fedi a valóságot."

Jó, de feltételezem, hogy te is ember vagy és nem pl. AI. Ha így van, akkor pedig rád is vonatkozik, hogy amit mondasz, az nem fedi a valóságot. Vagy tévedek?

máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:

#83

Volt egy ténymegállapításom, nem írtam olyat, amit meg lehetne kérdőjelezni...


A lényeg, hogy mások kapcsolatába nem látunk bele, és akkor sem kapunk valós képet, ha az egyik fél elmeséli a saját szemszögéből, mivel a másik fél valószínűleg máshogy fogja mondani.

máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
#84: Én viszont sehol nem írtam, hogy velem minden nő frigid. Eleve nem is lehet frigid, aki csak pár férfival nem kívánja a szexet. Akkor sem, ha az egyik éppen én vagyok. Viszont aki senkivel sem, esetleg nagy kegyesen egy amerikai filmsztárnak megengedné essünk túl rajta alapon..., na ő frigid. És vannak ilyenek szép számmal.
máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
100%

#85 Nem rád irányult, de akkor én is kifejtem.


"Viszont aki senkivel sem, esetleg nagy kegyesen egy amerikai filmsztárnak megengedné essünk túl rajta alapon..., na ő frigid"


Na ez az, amire valójában nincs bizonyíték.

Mert ha Józsi panaszkodik, hogy az asszony nem dug vele, persze, hogy Józsi szerint a nő frigid. Nem is fog mást mondani. Vagy mert nem akarja kiteregetni a szennyest, vagy mert tényleg ezt hiszi, és nem lát az orránál tovább.


Csak éppen a valóban frigid nő nem egyik napról a másikra lesz az, hanem alapjáraton. Azt meg észre lehet venni még azelőtt, hogy pl elveszi...


"És vannak ilyenek szép számmal."

Valószínűleg vannak, de hogy jóval kevesebb, mint akire rámondják, az is biztos.


(Ez pont olyan, mint a "védekezés mellett lettem terhes". Létezik... Csak jóval kisebb arányban, mint amire ráfogják.)


És mielőtt megint előjön a "persze, mindenért a férfi a hibás, fogjunk rá mindent" kártya: Nem, nem ezt mondtam.


De néhány példa:

-Nem jó a szex.

(Sok esetben valóban a férfi hibája. Ha fizikális baj van, az nyilván nem. De az önzőség, "leszarom a másikat, csak nekem jó legyen", az hiba. Egyébiránt viszont sokszor a nő is hibás, sokuk nem képes kommunikálni, mi a jó neki, inkább eltűri nyikk nélkül egy ideig, aztán megunja, és vége a testiségnek.)

-Fogamzásgátló (vagy más gyógyszer) miatt libidócsökkenés, vagy 0 libidó

-Egyéb, kettejük közt lezajlott, vagy zajló párkapcsolati probléma, amely kihat a szexuális életre is

(Ilyenkor jön rosszabb esetben az, hogy alapjáraton kívánná a szexet, de nem a párjával. Kettőjükön múlik, mi lesz a vége.)

-Ugyan ritka eset kapcsolatban, de megeshet: Akár maga sem tudja, vagy nem akar róla tudomást venni, hogy a saját neméhez vonzódik.

-Házasságban, ha gyerek születik, van 2 tipikus hiba, amit hajlamosak elkövetni. 1. Férj: Semmiben nem veszi ki a részét, feleség 0-24 a gyerekkel + háztartás, zombi, utolsó dolog a szex, ami eszébe jut. Férj csodálkozik, vagy idegbeteg, miért nincs szex.

2. Feleség megszűnik nőnek lenni, 1000% anya-üzemmód, betegesen szerelmes a gyerekébe, férj totálisan le van szarva, de még a gyereket is félti tőle, 0-24 össze van nőve a gyerekkel szó szerint, persze, hogy szex nuku.



Szóval Józsi meséli, hogy nincs otthon szex, szerinte frigid a felesége. Ezáltal felbátorodik a Béla, a Pista, és ők is elmesélik ugyanezt.


A "frigiditás" (ne nevezzük így) gyökerét viszont egy sem reklámozza.


Lehet, hülye vagyok, hogy szembemennék a természettel.

De én pl, ha minden jó amúgy, csak pl hormonális okból döglődik a libidóm, biztos, hogy megpróbálnám kezelni/kezeltetni.

(Mondjuk én a fogamzásgátlót is kiba$ztam részben emiatt, és bár szükséges lett volna, de úgy 4-5 féle antidepresszánssal is leálltam emiatt. Mert nem bírtam elviselni a libidócsökkenést + az orgazmus-képtelenséget. Sokan beletörődnek...)

máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:

86. Értem az érvelésed, de akkor ezek után lőttél egy öngólt! Ugyanis te honnan tudod, hogy az adott férfi aki arra panaszkodik hogy nincs otthon szex az mennyire önző vagy béna? Mert ilyenkor 100%-ban, nagy kárörvendve itt az összes nő azzal jön, hogy apukám akkor te vagy a béna, a figyelmetlen, az önző stb. Erre i a bizonyíték?

Pl. nálunk én vagyok az aktív, nálam a fantázia, bármiben bármit megadok, sportos, izmos vagyok 180+, baromira nem vagyok unalmas, a háztartásban mindent csinálok, jó munkahely, igényes környezet és külső. Aztán amikor megkérdezem a párom hogy mire ez az elutasító magatartás, erre az a válasz hogy velem semmi baj. Ezek után mit csináljak? Oké, velem nincs baj, én ezzel egyet is értek. Akkor mi lenne a megoldás?

máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:

#87

Írtam, hogy az egyik opció, amin kívűl ezer más ok is lehet a háttérben. (Bevallani meg nyilván ezt senki nem fogja, sőt, sok nincs is vele tisztában, mert a nő sem közli, hogy nem jó a szex.

Mert a bénaság talán korrigálható lenne segítségg. Az önzőség nem.)


"Mert ilyenkor 100%-ban, nagy kárörvendve itt az összes nő azzal jön, hogy apukám akkor te vagy a béna, a figyelmetlen, az önző stb. Erre i a bizonyíték?"


Én az ilyen kérdéseknél megkérdezem a részleteket.

Abból ki lehet következtetni, hogy ez van-e a háttérben, vagy valami egészen más.

(Itt még megjegyzem, "itt az összes nő" egy része valójában nem is nő. Le merem fogadni, a "Miért nem akar kinyalni a párom?" jellegű kérdésekre ugyanezek írják, hogy "Büdös a πnád"...)


"Aztán amikor megkérdezem a párom hogy mire ez az elutasító magatartás, erre az a válasz hogy velem semmi baj."


Ha nem veled, valami akkor is van.

Ilyenkor kérdés az, mióta tart a kapcsolat, mióta tart ez az állapot, előtte milyen volt...

(Bárkivel megesik, hogy nincs kedve éppen. De amikor ez rendszeres, nyilván oka van.)


Ha valami baja van, mármint egészségügyi, azt is meg lehet(ne) beszélni.


De sokan mégsem jutnak el odáig, inkább tologatják a dolgot, kifogásokat keresnek... (amit mondjuk nem értek, mire jó.)

máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:

#86: A köznyelvben a frigid szót nem az olyan nőkre használják a férfiak, akik őket nem találják vonzónak és még csak nem is a saját párjukra, akivel nincs egy ideje rendszeres szex, de a többi férfival fogalmazzunk úgy, hogy nem "frigid".

A frigid szót az olyan nőkre használják, akiknek (szinte) nincs szexuális kisugárzásuk, nem értik vagy nem akarják érteni a jeleket, nem reagálnak rájuk.

máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!