Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai párkapcsolatok döntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párkapcsolatok döntő többsége miért csak úgy tud hosszútávon fennmaradni, működni, ha pl a férfi "papucsítva" lesz ezen kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyet látok. Lemegyünk kutyába, hogy maradhassunk a nő mellett. Jó ez mindkét fél számára?

ápr. 29. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
7%

7. A szex mióta közös? Kizárólagos női privilégium, annak a pasinak van szerencséje, akinek a nője szereti a szexet. Na most az van, hogy a nők döntő többsége nem szereti, kín szenvedés nekik. Így rájöttek arra, hogy ők döntik el mikor legyen, mikor nem. A pasi meg rájött arra, hogy krvára kell pörögni hogy legalább havi 1 meglegyen. Már megint kik jártak jól? Természetesen a nők, ugyanis nem kell szexelniük csak havonta 1x, ennek ellenére a pasijuk az ég világon mindent megcsinál! BINGÓ!!!


Mert a szex a nőkön múlik hogy este lesz-e vagy sem. Így a pasi kénytelen jól viselkedni.

ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
83%
#11 Majd ha lesz normális kapcsolatod normális nővel, rájössz, hogy ha valóban rád van kattanva egy nő, kábé le sem bírod magadról vakarni, annyira kíván.
ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
86%

"nője szereti a szexet. Na most az van, hogy a nők döntő többsége nem szereti, kín szenvedés nekik"


Van egy rossz hírem, apa...

ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
86%

"Na most az van, hogy a nők döntő többsége nem szereti, kín szenvedés nekik"


Ez nem így van.

Amelyik pasinak ez a tapasztalata, az oltári nagy szar az ágyban.

ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
76%

Nem így marad fent a többség, csak ezek azok a kapcsolatok, amikből senki nem mer kiszállni. Ezekről általában azért többet beszélnek, jobban szemet szúr, mint egy egészséges.

Nekem is vannak ilyen ismerőseim, nem is egy.

Viszont ez mindig kétoldalú dolog. Van nincs meg a háttér, nincs hová menni, vagy esetleg nincs miből. Későn kapcsolatak, hogy ez nem fog menni, de a kor miatt már nem mernek lépni, vagy csak jött a megszokott ragaszkodás.


Tény, hogy fiatal kapcsolatoknál több uralkodó nőt látok, de a 40-50es korosztályban meg több a lusta férfi.

Alles zusammen elmondható szerintem a nőkről, hogy naivabbak olyan szempontból, hogy azt hiszik, hogy bárkiből az alom pasit tudjak csinálni. Persze ez nem mindenkire igaz, és remélhetőleg ott is csak egy bizonyos korig. Egy ilyen kapcsolatban, ahol a férfinak nem nagyon van más opciója, teljesen jól tudnak működni az ilyen erőszakosabb megoldások. De hosszútávon sosem fog jól működni.

Én se támogatom, hogy az asszony véleményét meg engedéjét kell kérni, ha ki akarok lépni a házból, de mivel szerencsére nekem egészséges kapcsolatom van nem érint, más kapcsolatával meg foglalkozzon az, aki benne van.



Szóval szerintem te is inkább koncentrálj az egészséges emberekre, egészséges kapcsolatokról, mert hosszútávon az ezekkel való foglalkozás lefelé fog taszítani.

ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 A kérdező kommentje:

Nem szeretném ennyire kihegyezni a témát a szexre, mert ezt idősebb korú házasoknál is megfigyeltem már és náluk ezt a dolgot már elég sok minden erodálja addigra, hiszen akkor már itt is fáj, meg ott is fáj, szóval náluk már nem a szex a legfontosabb összetartó kapocs.

A romantikusok talán azt mondanák az ilyen párokra, hogy milyen szépen összecsiszolódtak már az évek során, míg én férfi szemmel meg úgy érzékelem, mintha kopott volna az illető nadrágosok férfiasságából, egészen olyan papucs formájúig.

ápr. 29. 11:39
 17/89 anonim ***** válasza:
93%
#11, még csak a szex közös igazán! És mennyi mindent meg lehet beszélni utána! Na de ahhoz érzelmi intelligencia is kell. Ahogy nézem, neked abból nem sok jutott. A kötelező ürítésben mi az élvezet egy nőnek szerinted?
ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
75%
De kérdező, mire gondolsz konkrétan?
ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
12%
Igen, ebben van valami hogy a pasik lemennek kutyába sajna. Ez nálunk isd így van, viszont az ízgató tud lenni ha egy másik csaj megszünteti ezt a dolgot, és az asszonyt lecsílapítja.
ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
89%
Valaki írja már le, mit jelent lemenni kutyába.
ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!