Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk/Lányok: Én és a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/Lányok: Én és a pasim szeretnénk egyik barátunknak párt találni. Hogyan kellene csinálnunk? A barátunk a következő karakter:

Figyelt kérdés

Hello !


Szóval én 22 éves vagyok, a pasim meg 24. Mi szeretjük egymást, valószínűleg mostmár együtt is maradunk.


A barátunk, aki lakótárs is egyben 24 éves pasi. Szomorú, és boldogtalan, mert nincs párja.

Az egyetemen tanul, és nem dolgozik ez miatt. Nem jár el sokat szórakozni. Nincs autója, nincs is sok pénze.

Van egy kis súlyfeleslege, de nem kövér.

Nincs sok vicces beszólása, de rendes, helyes srác.

Tudatos, vannak céljai. Szeretné az egyetemet befejzni, és dolgozni, családot akar, de most boldogtalan.

Nem is tud a tanulásra figyelni, csak szomorkodik.


Mivel lakótársunk észrevettük, hogy este pityergett is már, szóval egyre jobban magába fordul, de valamivel fel lehetne dobni a helyzetét, ha pl. lenne egy lány, akivel együtt lehetne szabad idejében.


Ő is szeretne szeretni valakit.


Milyen módszereket lehetne bevetni? Hogyan kellene ezt csinálni?, mit ajánlatok? Ti voltatok már ilyen helyzetben?


Mit írjunk még a barátunkról?, ami fontos lehet.


2010. okt. 30. 17:30
1 2
 1/11 Kamuuu ***** válasza:
100%
Nem voltam ilyen helyzetben és remélem nem leszek.Az összeshozást szerintem biztos hogy ne interneten hanem ismerősötökkel vagy valahol kerestek lányt esetleg elmentek bulizni és ott ismerkedtek hátha rá talál a szerelem.
2010. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyszerübb ha elhívod magatokhoz egypár egyedül álló lánybarátnőidet. iszogatni, beszélgetni h esetleg megismerje őket a srác
2010. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi


Ja, és még azt is akartam a fenti leíráshoz írni, hogy a barátunk saját magára mos, és vasal. Természetesen az anyukája is megcsinálná, mert ő csinálta eddig, de a barátunk döntött így, hogy saját magának akarja mostmár csinálni.

Szerintem ez egy olyan dolog, ami bejön a legtöbb lánynak.

2010. okt. 30. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a baráti körötökben egyedülálló helyes lány, akkor szervezzetek közös programot 4-esben, pl menjetek el korcsolyázni, vagy táncolni, vagy fallabdázni, vagy akármi.
2010. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Keressetek valami hozzáillő lányt és duplarandi;) Szerintem a ti lakásotokban is simán jó lenne, és akkor még hazai pályán is van:)
2010. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Eleve rossz. Majd talál ő magának... Ha ti most itt belekavartok akkor abból csak rossz sülhet ki!!! Úgyhogy hagyjátok majd talál magának! (tapasztalat) 19(L)
2010. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne siránkozzon, hanem tegyen ellene. A sült galamb nem fog a szájába repülni.

Ezt nyugodtan meg is mondhatod neki. Mert így sohasem lesz barátnője. Az összehozásos dolgot meg hülyeségnek tartom.

2010. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sztem is szervezzetek duplarandit vagy ahoz hasonlót :) nem kell ott hogy nagyon puccos vmi legyen, elég ha elhivtok egy bnődet vacsizni hozzátok és 4-en eldumálgattok :)
2010. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én személy szerint nem birom ha valakik segiteni akarnak,hogy össze jöjjek valakivel.

Mert ha tényleg össze kell jönnünk akkor idövel biztosan össsze jövünk.

De az ö helyzetébe szerintem ugyan arrol az egyetemröl keressetek egy olyan lányt akit az ilyen pasik érdekelnek és mennyetek el dupla randira.

Remélem sikerül helyre pofozni a srácot mert még nagyon fiatal. :)

2010. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A barátod, nélküled, vigye el bulizni.


Illetve annak a félnek, aki közelebb áll hozzá, el kéne neki mondania, hogy ez így nem állapot, nem fordulhat be csak azért mert nincsen egy lány, vagy nő az életében, ezzel a hozzáállással nem is lesz. Egészen addig amíg ő nem akar tenni az ügy érdekében, ti sem mentek sokra. Próbáljátok meg kimozdítani, de ne szemeljetek ki neki senkit, nem kisfiú már, nem kell megrágni neki a falatot.

2010. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!