Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz helyzet ez a titkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzet ez a titkos kapcsolat, mit tegyek egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Lassan 4,5 éve titkos kapcsolatban élek. (21 vagyok, párom 48). A kapcsolat csak és kizárólag az életkor miatt titkos, semmi probléma nincs vele ezen kivül.

Sokszor próbáltam kilépni belőle, sok titkolózás, hazudozás idegeneknek nem szerencsés, de a szerelem nagy úr.

Volt egy fiú, velemkorú. Nagyon komolyan érdeklődött irántam, több mint 1 évig udvarolt de én számára érthetetlen okokból elhajtottam. (nem tudja hogy van barátom, túl sok a közös ismerős, nem mondhatom meg neki)

Ő egy másik városban lakik és elhívott magához kollégiuma 2 napra egyet bulizni (szigorúan barátságból), azóta már lett barátnője.

De itt a bökkenő, nekem barátom van. A barátom helyébe ti elengednétek? Féltékeny lenne? Megmondjam neki? Vagy csak ne menjek? (jó lenne kimozdulni)


köszi

21l


2010. nov. 7. 21:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez rajtad áll, hogy akkarsz-e kiakadna-e stb.


OFF:

Új példaképem lett a párod személyében én is szeretnék 43-44 évesen 16-7 éves lányokkal 'barátkozni' :))

2010. nov. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem nyilvánvaló a helyzet. Az idősebb férfitől sokat tanulsz, szexuális téren is. Ha már megszerezted vele-tőle az orgazmus rutinodat, akkor állj elé és mondd meg neki, hogy most már a saját életedet akarod élni és mindent köszönsz. Neki nincsen oka sértődni, csak akkor, ha házassággal kecsegtetted őt.
2010. nov. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem hogy ha tényleg szeretitek egymást akkor ki előtt kell titkolózni. Annyira ezek szerint nem nagy a szerelem hogy felvállaljátok egymást mindenki előtt. Neked szerintem apa koplexusod van, a pasid meg örül hgoy van egy fiatal pipije. Az utolsó mondatod sokat elárul. Jó lenne kimozdulni. Miért mellette nem lehet, vagy vele? az ő tudtával? Már a kérdésfeltevésed is fura. Olvasd csak vissza. Ha teljes a bizalom meg a szerelem akkor simán elenged és megbízik benned. Vagy esetleg te nem bízol magadban? Hogy jó lenne egy huszonéves karjaiban landolni? Meg az hogy sokszor próbáltam kilépni belőle mit jelent? Nem egyszerűbb felvállalni a nagy szerelmet mint elhagyni? Jó lenne ha nem hazudoznál magadnak össze vissza, hanem elbeszélgetnél az agyacskáddal, hogy mit is szeretnél a szíved mélyén igazából? Több sebből vérzik ez a dolog, ébredj fel! Sok sikert! 36/n
2010. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!


Ez egy nagyon nehéz helyzet... Igen, lehet, hogy apakomplexusom van, de nem tehetek róla, imádom ezt az embert. Nélküle nem bírnám:(

A felvállalás pedig lehetetlen, egyikünk sem teheti meg. Ő nem szereti ha beszélnek róla az emberek, a hétköznapi életben is ilyennek ismertem meg, illetve nagyon sok a közös ismerős én hozzá képest egy kislány vagyok, nem bírnék a szemükbe nézni...

Én a családom miatt nem válallhatom fel, anyukám bele is halna ha megtudná. 60 éves lesz lassan és nagyon konzervatív a gondolkodása.

Kimozdulni valóban jó lenne ( teljesen normális valamennyire bulizós, egyetemista lány vagyok) de nem tehetem meg vele. Nyáron max 1-2 napra ráértünk elmenni kicsit messzebb, de anyagilag nem engedhetjük meg magunknak a szállodázást.

Van vele egy másik bökkenő, a szex nem az igazi. Az biztos, hogy sokat tanultam tőle de behatolással nem tud a csúcsra juttatni csak és kizárólag aktus után kézzel.. Már ha akar..

Tudom, ez egy szörnyű kapcslatnak hangzik, de annak a pár órának naponta-hetente csodálatos értéke van, nem bírnám feladni...


Pedig lehet hogy tényleg kéne így visszaolvasva a válaszomat.

2010. nov. 8. 20:01
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát, ezt az összefoglalódat olvasva a tanácsom az, hogy menj el bulizni! Miért is ne tennéd?! Szerintem nagy szükséged lenne a korosztályod társaságára. Miért ne mozdulnál ki bátran, bármikor?

A soraid alapján nehéz azt hinni, hogy a kapcsolatotoknak van jövője. És nem a korkülönbség miatt! Ha igazán szeretnétek egymást, akkor vállalnátok. Szerintem pár nap vagy hét értetlenkedő ismerősökkel, rokonokkal megérné, hogy aztán önfeledten együtt legyetek. De így mire számíthatsz? Meddig titkolóztok? A korkülönbség nem fog elfogyni köztetek, édesanyád pedig remélhetőleg él vagy 30 évet jó egészségben.

2010. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Orvost orvost orvost!!!!!
2010. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A következőket írtad:


Titkoljátok a kapcsolatot!

Mindenkinek hazudoztok, hogy ki ne derüljön!

Nem mutatkoztok sehol együtt!

Nem mentek sehová együtt!

Nem jó a sex vele!

Nincsen pénze se !


Kérdezném, hogy milyen egzisztenciájú ember az, akinek 48 évesen arra sincsen pénze, hogy elvigyen egy szállodába??


Az már biztos, hogy nem a pénzéért szereted!!!

Az elmondásod szerint, a sexben is teljesen béna !!

Akkor mi az amit nyújtani tud a szép szavakon kívül, amivel nélkülözhetetlenné teszi magát tenálad??

Ez egy "hangember".


Komolyan mondom, hogy ügyes a pasi!


Pénze nincsen, du@ni nem tud, mégis sikerül magába bolondítania egy három évtizeddel ifjabb, "értelmiségi" egyetemista lányt !!!


Tényleg ügyes...

2010. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Dr. Valaki meglátásait igen helytállónak találom.

16 éves korod óta beéred a hazudozással, néhány titkos órával, kicsi szexecskével, és még egy buliba se mersz elmenni... közben pedig múlik a fiatalságod! Kívánom, hogy menj el a buliba, találkozz ott egy keménytökű legénnyel! Ha megtudod, milyen az igazi jó szex, talán felébredsz!

2010. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
köszi, és énis tudom hogy igazatok van!
2010. nov. 9. 17:25
 20/22 anonim ***** válasza:
Ééés? Elmész a buliba?
2010. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!