Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy megváltozzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy megváltozzon ez a helyzet? Hogy lesz így csajom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok nagyon szegények vagyunk de suli mellet nem tudok dolgozni, nincs rendes ruhám cipőm, ha nagy a hajam magamnak vágom vagy haver vágja, telómon lassan egy éve nincs pénz, régen amikor anyagilag jobban ment jártam konditerembe de mostmár oda se járhatok, jogsiról szó sem lehet, ritkán tudok elmenni csak bulizni. Nem tudom meddig lehet ezt még így bírni.
2010. nov. 12. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
sehogy.
2010. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyan pasim volt egyetemista koromban, aki még nálad is csóróbb volt, hiszed vagy nem. Őt nagyon zavarta, meg állandóan márkás cuccok után sóvárgott, én lesz*rtam a témát. Valami rejtélyes oknál fogva az volt az érzésem az első perctől, hogy vesszük egymás adását, vagy legalábbis van egymáshoz adóvevőnk, és akkor már évek óta hiába kerestem ilyet - majd pont az érdekelt, hogy milyen a ruhája!

Neki is csak néha-néha volt ideje és lehetősége egy-egy alkalmi melót bevállalni, nekünk is kemény egyetemünk volt.

Amit nagyon értékeltem és becsültem benne, az az elképesztő akaraterő és küzdési képesség.


Nyugi.

Legalább megúszod a pénzvadászokat.


Az izmaidat egyébként nem csak konditeremben lehet ápolgatni, tudom, hogy a fekvőtámasz meg a felülés és társaik nem olyan felemelő, de a célnak megfelel, és a szobádban is letudhatod. A hajadat meg vagy nagyon rövidre vágd, vagy engedd kicsit hosszabbra nőni (sok lánynak bejön!), azt könnyebb amatőr körülmények közt igényesre vágni, bár a mosásával meg több baj van. Telefon helyett kommunikálj inkább interneten (msn, fb, iwiw, jóöreg email), én most külföldön vagyok és teljesen jól megvagyok telefon nélkül. Suliban biztosan tudsz netezni, de vannak más nyilvános ingyenes helyek is, csak fel kell fedezni őket.


ps. ja, és állítólag jó nő vagyok...

2010. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor még lehet vmi esélyed, egyébként semmi.
2010. nov. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!