Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik mindig azt mondják, normális lányokat keresnek, közbe meg mindig a plázacicákat szedik össze?

Figyelt kérdés
Akkor minek mondják, hogy értelmes lányokat keresnek????
2010. nov. 12. 22:56
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Igazából nekem személy szerint teljesen az jön le, hogy a fiuk jobban értékelik azokat a lányokat, akik megjátszák az agyukat, mint azokat, akiknek megvan a saját véleményük. Például ismerek olyan lányt aki kicsit félénkebb, de ha szánnának rá elég idők a pasik, akkor észrevennék, hogy egy csupa szív kiscsaj, és még humora is van :D de nem inkább beérik a tucat csajokkal akik szercsi,puszcsiznak, csak hogy elmondhassák a barátaiknak, hogy megvolt vagy miért???? :S
2010. nov. 12. 23:19
 12/34 anonim ***** válasza:
10%
azért mert a normális lányokat esetleg hónapokig kell fűzni... és általában semmibe veszik a pasik érzelmeit. Sajnos ez van, általában egy plázaribancot könnyebb megszerezni, és időnként érzelmei is vannak!!!!
2010. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
10%
ja és megint volt egy lány aki eljátszotta velem a szerelmes szűz kislányt... megszerettette magát.. bele is szerettem és most közölte hogy nem kellek neki.. utcsó előtti ..vok
2010. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
10%
"kicsit félénkebb" na már tudom is miért nincs pasija. Ki fog beleszeretni egy szürke félős kisegérbe?
2010. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
a macska, de akkor régen rossz lesz neki..
2010. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
oké,akkor mondok egy másik példát :D ha nem félénk, hanem megvan a saját véleménye és az ki is mondja, az olyan lányokkal mi a bajotok. Vagy csak én vagyok olyan peches, hogy olyan fiúkat fogok ki akik csak hallgatnak meg mindenre rábólintanak.... könyörgöm ha nekem van önálló véleményem akkor neki is legyen....és ha azt mondom, hogy ennek így nincs értelme,hogy én beszélek ő meg hallgat, akkor én vagyok a szemét, hogy szegényt miért küldtem el.....jobb lett volna ha hülyítem tovább???
2010. nov. 12. 23:27
 17/34 anonim ***** válasza:

Érdekes, pont az a gondom, hogy nem találok egy normális Nöt az idiótákkal meg tele van a tököm.

Egyébként az a legnagyobb baj, hogy a Nök a görög istent, terézanya lelkével várják el egy férfitöl amit csak pénzzel lehet kompenzálni.

2010. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
hát biztos nem olyan lányt választanék aki hülyít és összetöri a szívem..
2010. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

én mindig próbáltam normális lányokkal lenni, néha nem jött be de addig is tartott.

a nosmális lányokat alig lehet látni a szórakozóhelyeken, inkább hétköznap suliból hazafele találkozom velük, vagy buszon... de 30%uk foglalt, 30% nem akar kapcsolatot vagy valami elérhetetlen pasival 30 meg egyszerűen bujkál...

marad 10% akit meg kell találni :D

2010. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
de aki keres talál :D
2010. nov. 12. 23:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!