Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik mindig azt mondják, normális lányokat keresnek, közbe meg mindig a plázacicákat szedik össze?

Figyelt kérdés
Akkor minek mondják, hogy értelmes lányokat keresnek????
2010. nov. 12. 22:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

nem....!

aki keres az talál és fél évre rá szenved.. ha megunja a lány !

2010. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
38%
kérdező, tudodmit? Örülj neki hogy te egy 100% tökéletes nő vagy!! JA és kivánom hogy neked is legyenek olyan problémáid, hogy "nem alkoholista nem dohányzó nem szórakozó nem megcsaló korán gyereketakaró saját lakással rendelkező és gazdag 20 éves" pasit keressél ÉS VÉNLÁNY KORODIG NE TALÁLJ!!!!!! MERT NEM ÉRDEMLED MEG úristen akkora arcod van, hogy fértél ide be?!
2010. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
38%

Ucccsónak igaza van, engem is 20 évesen azért dobtak, mert nem volt se házam, se pénzem, se kocsim. Micsoda gyalázat...


Úgyhogy kedves kérdezö, b@sszad megfele aztán told el a biciklit!

2010. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
25%

Tudod a külső megfog, a belső megtart... És azért, mert a plázacicák kimozdulnak otthonról, amíg a "normális" lányok nem. Így egy szórakozóhelyen csak ők vannak, és egy szórakozóhelyen nem is a hosszútávú kapcsolat a lényeg :)


És ismerek egy gyönyörű lányt, aki tényleg tökéletes, és nincs barátja, mert egyszerűen nem mernek közeledni felé, mert tudják, hogy nem elég jók hozzá...

2010. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én személy szerint egyáltalán nem vagyok oda a hülye kis plázacicákért. Viszont egy olyat lányt, aki értelmes, van saját véleménye, hűséges és nem foglalt na olyat még nem találtam. Főleg az utolsó dolog miatt.
2010. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
52%

a nő olyan mint a parkoló a jó foglalt a többi fizetős vagy nyomorék

22f


kinek nem inge....

2010. nov. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

mert a farkuk után mennek XD...azt a "normálisat keresek "-et miért mondják?

amiért mi lányok azt hony "nem a roszfiúk tetszenek hanem a kedves pasik" XD...hát fogalmamsincs, de nagy h*lyeség az biztos

2010. nov. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Sztem ez pont h a lányokra igaz. Nap mint nap van itt is olyan kérdés, h miért nincsenek normális pasik, közben meg a nőknek csak a jóképű és bunkó férfiak kellenek.
2010. nov. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
23:36 nem tudsz rólam semmit, ha tudnád biztos nem mondanád,hogy nagy arcom van....nem vagyok tökéletes mert senki se az.egyszerűen csak megvan a saját véleményem, és szerintem az nem bűn, ha nem kezdek ki minden sráccal, aki szembejön velem az utcán :P
2010. nov. 13. 08:32
 30/34 anonim ***** válasza:

Azért, mert a magukat normálisnak tartó lányokból kevés van, egyáltalán nem nyitottak és csak úgy egy pasival nem állnak le dumálni. Akkor hogy tudják meg szegény pasik, hogy ez egy normális csaj? Vagy teperjenek hetekig minden csajnál, remélve, hogy minden tizediknél meglátják a felbecsulhetetlen belso értékeket?


Normálisnak tartom magam. Igaz, hogy az utóbbi 4 évben ossz-vissz 2 hónapig voltam szabad, de ez is igazolja, hogy a pasiknak kellenek a normális lányok. Még így is sokan ostromolnak, hogy kapcsolatban élek. Tanulok, dolgozom, 5 nyelven beszélek, annyira csúnya sem vagyok és nagyon mozgalmas az életem. Nem vagyok egy szurke egér, talán ezért tetszem nekik.


21/L

2010. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!