Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik mindig azt mondják, normális lányokat keresnek, közbe meg mindig a plázacicákat szedik össze?

Figyelt kérdés
Akkor minek mondják, hogy értelmes lányokat keresnek????
2010. nov. 12. 22:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Még jó hogy azok a normális lányok ( csak járnak is , de ritkán ) nem járnak szórakozóhelyekre, ahol tele van rib&ncokkal meg köcsög pasikkal az egész hely, na meg arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem komoly kapcsolatok születnek ott... Ne is várd, hogy ott találsz normálisat.

Érdekes amúgy, hogy a legtöbb olyan kérdésnél,. hogy hol vannak a normális nők/ pasik mindenki azt írja, hogy nekem ilyen lány/ pasi kell, ennél a kérdésnél meg mindig az ellenkezőjét írják...hogy végül a plázapics@'knak adnak több esélyt, mint egy normális lánynak.

Most már nem csodálkozom miért mondták azt anya meg tesóm 15 évesen 'jaj szegény lány, hogy fog ez magának találni fiút ebbe a mai világban'- Akkor nem értettem miért mondták, most már világos minden.

2010. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
09:21 köszi ez tényleg elgondolkodtató, hogy itt majdnem mindenki az ellenkezőjét mondja, annak ami "megszokott". Egyébként én is ugy vagyok a szórakozó helyekkel, hogy jó elmegyünk egyet táncolni, de kapcsolat teremtésre tényleg nem a legjobb hely :S
2010. nov. 13. 10:56
 33/34 anonim válasza:
Most meg ne haragudjal de egy lany mitol lesz plazacica?.Azt gondolod,hogy azok a lanyok akik nm ulnek hetvegeken otthon,nincsenek bezarkozva illetve kioltoznek,kifestik magukat annak ellenere,hogy a baratjukkal mennek mar plazacicak?szerintem is a pasik azokat a csajokat keresik akiknek sajat velemenyuk van,de ha otthon ulsz es nem elsz...reggel elmesz iskolaba oszt meg dutan haza attol nem fogod megismerni az embereket,s ezert teszel fel ilyen nevetseges kerdeseket;)
2010. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Igazából a jóképű és gazdag pasik szedik össze a plázacicákat, mert nekik azok kellenek. A rendes pasik, akik rendes lányokra vágynak, pedig általában csúnyák, ezért a nőknek már nem is mennek pasiszámba.
2010. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!