Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vág a fejemhez ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vág a fejemhez ilyet? Leminősít egy utolsó q. ának? 1 éve vagyunk együtt.40 km távolságra lakunk egymástól.

Figyelt kérdés

Csak hétvégén találkozunk,vagy nagy nehezen néha hétköznap is kibuszozik hozzám,mert az én szüleim nem engedik hogy hétköznap én menjek.Mikor nincs kedvem szexelni,mert ugye fáradt vagyok vagy valami bajom van éppen, ő másnap egész nap bunkó velem.Mikor megkérdezem mi baja van velem azt vágta a fejemhez "minek buszozzak ha nincs semmi,otthon is tudok aludni"na most ezzel egy kicsit leminősít mindenfajta q..ának hogy csak azért vagyok neki!?Mintha másért nem járna hozzám csak a szexért!?Nem?!Ezt én gondolom így?Mert ő kinevet,és szerinte neki van igaza,vagy az közrejátszik hogy 22 éves én voltam neki az első?!Nagyon rosszul esik és volt már több ilyen eset.Pedig egy párkapcsolat nem csak ebből áll,olyan jó hozzábújni a másikhoz,szeretgetni,puszilgatni.Szerintem.

Mit gondoltok?Nem élte még ki magát?Jól gondolom?Továbbá állandó rendszerességgel veri magának,ez is rosszul esik,mintha nem kapná meg tőlem a normális adagot...


2010. nov. 15. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Most mondtad el,hogy nem kapja meg.Teljesen természetes, hogy egy férfi akár naponta 5-ször is képes megnézi kicsi haverját.

A fő baj meg az,hogy a nők és a férfiak teljesen mást akarnak.A nők szeretetet,megértést,odabújást,puszilgatást.

A férfiak meg szexet,és szexet,no meg szexszet és szexet is.:-))

2010. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hát basszus,én nem mondtam hogy nem kapja meg,csak Ő úgy csinál mintha nem lenne elég..egész hétvégén szexelünk ha együtt vagyunk..akkor is hogy mer nekem ilyet mondani?Mintha azért tartana..Jóhogy az ember nem akar minden percbe dugni,minden találkozáskor,még az első pár hónapba oké..de egy év után
2010. nov. 15. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy kicsit el vagy tájolva! Egyrészt egy pasinak időnként meg kell adni a lehetőséget a szexre, mert anélkül nem tud még gondolkodni sem. Ha szereted és lefekszel vele, vagy kézzel, szájjal kielégíted, attól még nem leszel q.r.v.a. De így egy megkeseredett frigid csaj benyomását kelted, akit valószínűleg úgy otthagynak, mint szent pál az oláhokat. Az meg, hogy veri magának az természetes, ha te nem csinálod. Egy normális 22-23 éves pasinak 3-4 orgazmus sem sok egy nap.
2010. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért egy ilyen mondat után:

"minek buszozzak ha nincs semmi,otthon is tudok aludni"

én elég rendesen képen törölném a páromat. Ez milyen lealacsonyító már.. Srác vagyok, naponta 5-6x simán, élvezettel szexelek/szexelnék :D de ettől még nem beszélek ilyen hangnembe a párommal. És ő is csak egyszer beszélne :P


20/F

2010. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a fiú szerintem nem szeret Téged... Mennyi idő után feküdtetek le? Mert ha már az elejétől van szex, akkor valószínű, hogy már "csak" arra kellesz neki, mert egy normális, szerető fiú nem mond ilyet... A megjegyzéséből egyértelműen kiderül, hogy azért megy hozzád, hogy szexeljen, nem pedig, hogy veled lehessen.

Nekem pont hogy inkább azt szokta mondani a barátom, hogy nem muszáj mindig szexelnünk, ha találkozunk (mert én mindig rámászok, mivel egy héten 2-3szor találkozunk csak)... Mondjuk én többek közt emiatt IS (mielőtt még jönnek a beszólások) vártam 1 évet, mielőtt lefeküdtem vele (Ő volt az 1.)- így bőven kiderült, hogy nem csak a szex miatt van velem, hanem amúgy is el tudjuk tölteni az időnket kettesben... Az ne zavarjon, hogy csinálja magának, az én barátom is szokta, mondjuk Ő főleg azért, hogy tovább bírja az ágyban. De a fiúknak vannak igényei, de az, hogy csinálja magának nem jelenti azt, hogy Te nem adod meg neki hétvégén, ami kell. Viszont ha nem akarsz magad mellé egy olyan fiút, akinek csak a szexre kellesz, akkor legközelebb ülj le vele, és beszéld meg vele, hogy ezzel a kijelentésével valóban arra akar kilyukadni, hogy csak azért megy hozzád, hogy dugjatok és nem is azért, hogy veled lehessen, és ha ezt bevallja, akkor dönthetsz- vele maradsz úgy, hogy tudod, hogy neki csak a szexre kellesz, vagy keresel egy normális fiút, aki a belsődet szereti elsősorban... 19/L

2010. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szexhiány frusztráló.

Hogy neki mennyire van szüksége, azt nehogy már te mondd meg!

Az, hogy ő meg bunkó, ha frusztrált, az ő baja, majd elhagyod, és a következő barátnőjével megtanulja. Kivéve, ha majd a csaj akar több szexet.

2010. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az egyik kezem meg tudnám számolni hogy egy év alatt hányszor mondtam neki nemet.Csak tudod egy fárasztó nap után nem mindenkinek van kedve szexelgetni.Nekem legalábbis nem.na mindegy.A beszólásra voltam kíváncsi,hogy mit gondoltok,hogy reagálnátok rá fordított helyzetben.
2010. nov. 16. 16:02
 8/10 A kérdező kommentje:
4 hónap után feküdtem le vele..
2010. nov. 16. 16:03
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Kinga79!

Megvan a lehetősége mint mondtam,nem is kevés.És nem attól vagyok q..va mert lefexem vele hanem ha elolvasnád rendesen amit irtam,ahogy és amit amit beszólt nekem, rájönnél mire gondolok.Egy év alatt ha összeszámolom kb 4 szer mondtam azt

hogy most nem akarom mert nincs kedvem,vagy épp megvolt.És ő ezután a négy alkalommal után ki volt akadva.Na?Szerinted?Ilyet hogy lehet mondani annak akit szeretsz hogy ha nem fexem le vele akkor nincs értelme buszoznia?

2010. nov. 16. 17:57
 10/10 anonim ***** válasza:

A beszólása bunkó volt. Ha nekem mondana ilyet a barátnőm, akkor nem díjaznám, megmondanám neki, hogy mit gondolok róla, és eszembe se jutna kárpótolni a kimaradt alkalomért.


Ettől eltekintve vizsgálom tovább az esetet: szerintem arra kell számítanod, hogy ha majd többet találkoztok, akkor ő több szexet is fog akarni, mint most, mert erre van igénye. Ezt nagyon nehéz egy ilyen fiatalembernek kezelni, a vágy folyton nő, egy találkozásnál még jobban felfokozódik, és ha elmarad a várt dolog, akkor az kiábrándító érzés.


Aztán meg hétvégente, és néha hétközben nem biztos, hogy elég neki, ezért aztán veri magának. Igazad lehet, hogy nem kap eleget tőled, de ez leginkább a helyzet hibája.

Ha nem verné ki, akkor lehet, hogy agresszív lenne, nem tudna koncentrálni, rosszkedve lenne, stb...


Hát ilyen biológiai gépek vagyunk mi férfiak :D

27F

2010. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!