Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exe mai napig keresi a barátomat. Mit tegyek? Nagyon zavar. Volt/vagy van valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Már 3 éve h szakítottak.Abban egyeztek meg h barátok maradnak, és ünnepekkor írnak egymásnak.A barátom soha nem kezdeményezi, mindig a lány ír elsőnek. Azért zavar ennyire, mert mikor én és a barátom régebben jártunk akkor ez a lány is megvolt neki mellettem, csak én erről nem tudtam. Szakítottunk, és a lánnyal is szakított nemsokra rá. És aztán később újra összejöttünk. Már 2 éve h együtt vagyunk. Szeret, mert ki is mutatja,és én is szeretem.De a lánynak is van már másik barátja már 3 éve, de engem az ő írásai nagyon de nagyon zavarnak. Személyesen nem ismerem a lányt, még soha nem beszéltem vele. A barátomnak mondtam, hogy engem zavar, hogy írogatnak egymásnak, még ha ünnepekkor is, és mondta h akkor ő nem fog neki írni, mert tudja h nekem fáj.
2009. jan. 13. 10:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%
ezt te ugysem fogod soha megerteni. En masfel eve vagyok egyutt eletem elso parjaval, orulten szeretem, fel eve egyutt is elunk, de sajnos mas orszagban elunk es igy hamarosan vege lesz, mert probaltuk mar a tavkapcsolatot, nagyon rossz volt,nekem pedig haza kell mennem, tehat kozosen dontottunk igy. Nemcsak a szerelmem, a legjobb baratom is. Ha valaha neki uj baratnoje lesz es az el kezd azon rinyalni, hogy en miert keresem a parjat, akkor biztos ki fogok akadni. Es ez a masik oldalra is igaz, o a lelki tarsam, megha a szerelem el is fog mulni, en mindig szeretni fogom baratkent, emberkent es csak olyan part fogok magamnak keresni, aki ezt elfogadja, szuksegem van ra az eletemben. A baratod az ex-el kapcsolatban volt, szerettek egymast, ha baratok szeretnenek lenni, akkor szalj mar le roluk, ha teged szeret a parod, akkor miert aggodsz??? A masik lany is ember, az meg hogy melltartos kepeket kuld, ha volt koztuk szex, akkor uis latta mar azt a parod.
2009. jan. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hú, valaki mondatról mondatra elemezte a válaszomat, istenem, micsoda megtiszteltetés:)

Na, nem kell itt leszűklátókörűzni...gyerekek, hihetetlen, de sokféle ember, sokféle felfogás. Az én erkölcsi normámba nem fér bele, hogy az exemmel dumáljak, vagy tartsam a kapcsolatot. Egyáltalán minek? Azért nem értem, oké, nálatok működik, hát nálam nem. Ha szakítottam valakivel, vagy szakítottak velem, hát akkor végeztünk. Még nagyon fiatal kamaszkoromban volt ilyen "na üljünk be egy teára" cucc volt pasival, de egyszerűen már nincs ilyesmire szükségem. Régebben inkább fiúkkal barátkoztam, nem szerettem barátnőzni, de most már...SZERINTEM nincs értelme az ilyen kapcsolatoknak.De ez csak az én véleményem.

2009. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
ezt most valahogy átérzem..pont ma van a barátom születésnapja és az exe felköszöntötte, oke evvel így semmi baj nincs, na de az úgy oke h insta storyába kirakott róla akkori képeket mikor együtt voltak, s a barátom eddig nem követte aztán most bekövette:))utálom a csajt és ő valamiért mégis keresi a társaságom..mondhatjátok h féltékeny vagyok vagy bármit, de ez egyszerűen nem normális és baromira idegesít
2021. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!