Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felesleges hiszti lenne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges hiszti lenne, vagy tényleg keveset beszél velem?

Figyelt kérdés

Vele is meg fogom beszélni, de érdekelnek más vélemények is. Az is, hogy más párok hogy vannak ezzel.


4 hónapja járok vele (én L/23, ő F/26). Van, hogy hetente, vagy két, rosszabb esetben három hetente találkozunk.

Van, hogy ha nem tudunk találkozni, akkor három egész napig nem beszél velem, de a 4. nap végén ír, vagy felhív.

Most utoljára hétfőn kaptam tőle egy 2 soros ímélt, hogy most nem tud újat mesélni, de hívni fog. Most péntek van. Lehet, hogy ma este felhív, de így is lényegében szinte 5 napja semmit nem beszélt velem.


Nekem ez elég nagy szünet a kommunikációban.

Bár hétközben sokat dolgozik, és este fáradtan ér haza. Szokta is mondani időnként, hogy azért nem ír, mert estére már nincs ereje gondolkodni. Van tényleg, hogy egy héten minden 2. nap este 8-ra ér haza.


Ha ilyenkor fáradt+nincs sok mondani valója új, akkor hiszti a részemről, hogy akkor is 3-4-5 napig mért nem beszélsz velem valamit?

Ilyenkor azért jó egy sms, vagy pár soros ímél is, az nem olyan sok idő. Ti mit gondoltok erről, és milyen gyakran beszéltek (ha talizni nem tudtok)egymással?


2010. nov. 26. 18:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát, nekem sem úgy tűnik:(. 3 hete nem találkoztunk, most tudtunk volna. De nem akar. Mert szombaton dolgozott és fáradt, vasárnap pedig pihenni akar egész nap.


...ha fontos lennék neki, azért szerintem rám szánna a vasárnapjából 1-2 órát, akár úgy is, hogy én mehetek át őhozzá. Ha csak pár órát együtt vagyunk, az is lehet pihenés, ha nem valami fárasztó programra akarom elcipelni, hanem csak együtt lenni nála. :(.

2010. nov. 28. 12:32
 12/12 anonim ***** válasza:

3 hete nem találkoztatok (tegyük hozzá, már ez is durva szerintem) és most meg "nem akar, mert fáradt" ???

Szerintem gyorsan felejtsd el ezt a srácot.

L/23

2010. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!