Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? érzelmek elnyomá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? érzelmek elnyomása? Hiány feldolgozása?

Figyelt kérdés
syasztok,szerintetek meddig működhet 1 távkapcsolat??nekem 1,5 év után telt be a pohár!nem tudtam feldolgoznia hiányt,és a sok várakozást!(azzal h nem tudott velem lenni ha valami bánatom volt,valami örömöm,vagy csak ha 1 ölelésre lett volna szükségem!!),és most kifogtam egy 3x ilyen messze élő embert,nem hiszem el:S:S:S!!!nagy bizalom kell hozzá,de valahogy nem vok ebbe a dologba 100%-ig biztos,úgy mint az előzőbe!!!tudom hogy nem lehet hosszú életű,de BÍZOM!!feleslegessen??:O
2010. nov. 26. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En ket evig vartam a szerelmemre, 1500 km volt köztünk, volt, hogy harom honapig nem lattam. Megerte varni. Van egy kifiunk azota, hat eve vagyunk együtt, es egy eve összehazasodtunk. Nekem sikerült. Neked miert ne sikerülhetne?
2010. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én részemről menne a dolog,és tudnék rá várni,nem tudom hogy ő mit akar és hogy gondolja...,de lehet neki ez így jó!november elején találkoztunk és december 31-én láthatom újra őt,ha minden igaz!
2010. nov. 26. 22:12
 3/8 A kérdező kommentje:
gratulálok nektek!!!!!és a picihez is,reméllem még 40 évig így lesztek!!!!
2010. nov. 26. 22:13
 4/8 A kérdező kommentje:
60
2010. nov. 26. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy epp ilyen valaszt varsz.

2 ismerosom (fiu-lany) egymastol kb 400 km-re laknak,ok is ilyen tavkapcsoltatba voltak 7 honapig,aztan a lany majdnem minden heten 1X-r szakitott vele,aztan masnap a srac addig sirt neki gondolom,hogy visszafogadta,ez most is igy megy,mert a csajnak jon valami,azt szakit a sraccal,aztan kezdik elolrol ...nem ajanlatos a tavkapcsolat

2010. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
minden válaszból tanulok valamit,köszi!!:)
2010. nov. 26. 23:10
 7/8 A kérdező kommentje:
a lány lehet csak sajnálatból fogadta vissza mindig a fiút..de igy mind1-ik jobban megsínylette a dolgot szerintem!!
2010. nov. 26. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
miért esel ugyanabba a hibába? Szvsz értelmetlen. Ez sem fog menni. Bocs, de ez a meglátásom. Tudom, a szerelem elvakít, de nem gondolkozol reálisan. Időpazarlás. Együtt vagytok és mégsem???
2010. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!