Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet így a távkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit kb. 1 éve ismerek. Találkoztam már vele 3-4 alkalommal és kiderült hogy tök jól elvagyunk egymással, sok a közös bennünk és a barátnőjétől hallottam hogy tetszek is neki.:) Gondoltam, arra hogy bepróbálkozok nála hátha összejön a dolog. A gond csak a távolság.

Én Szegeden lakom, a lány meg Budapesten. 170-180 km van köztünk.

Van olyan aki 170-220 km-re a párjától? Hogy bírjátok ezt? Működik a dolog? Mióta vagytok együtt?


2011. szept. 26. 22:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hétvégente és a szünetekben tudnánk találkozni. Havonta max 3 alkalommal szerintem..
2011. szept. 26. 22:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Halálra van ítélve... A mai (üzemanyag) árak mellett már 30km is sok.
2011. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A Barátommal több, mint 180 km-re lakunk egymástól:) Durván 220 :) Több, mint 3 hónapja együtt vagyunk.

Tudnod kell, hogy ha belevágsz, rettenetesen nehéz lesz, de ha tényleg nagyon szeretitek egymást, akkor kifogjátok bírni. Nekünk is megy, de tényleg nehéz... :)

2011. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
szia. nekem másfél évig működőtt a távkapcsolatunk, utána összeköltöztünk:) kötzünk 550 kb volt, egy ország választott el minket, de nagyon szerettük egymást és akartuk a dolgot. Megoldható hogy hétvégén vonatozzatok egymáshoz, hétközben pedig web chat randi:D meg telefon. azóta eltelt 3 év és imádjuk egymást:)sok sikert
2011. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szia!Én 10 hónapja vagyok távkapcsolatban, Bp-Békéscsaba:)Sajnos nem egészen úgy működnek a dolgok, ahogy szeretném, de ennek nem a távolság az oka. Szerintem nyugodtan megpróbálhatnátok.
2011. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

az 1. válaszolónak üzenem hogy 17 és 18 évesek vagyunk szóval mit érdekel engem a benzinár? xD Vonat is létezik..


Olvastam erről fórumokban és sokan azt írták hogy a heti egyszeri tali kevés. Nah de az az egy alkalom 2,5 napot jelent. Egyébként is érettségi előtt állok, tanulnom kell, korrepetáló tanárhoz járok és délutánonként még német tanfolyamom is van szóval ha egy városban laknánk sem tudnánk hét közben találkozni.


Köszönöm a pozitív válaszokat :) Van egy osztálytársam aki több körülbelül 2 éve él távkapcsolatban szintén Pest és Szeged viszonylatban szóval ha nekik sikerült, nekünk miért ne? :P

2011. szept. 26. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem vonatoznék senkiért órákig, az tuti!
2011. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem is volt benne részem, bár nem sokáig (fél - háromnegyed év), mivel most 1 városban élünk. Csatlakoznék 1-2 előttem szólóhoz. Ha úgy érzed megér neked ez a lány annyit, hogy utazz érte, és kibírd a hiányát, akkor vágj bele. Ha mindketten, tényleg szeretitek egymást, akkor az együtt töltött idő szebb lesz mindennél. Igazából, sokszor nem is árt, ha küzdeni kell azért, hogy együtt lehessetek, mert ha együtt vagytok végre, akkor sokkal nagyobb a lelkesedés.


Valahogy úgy fogalmaznék, hogy akivel sokat vagyunk együtt, azt megszokjuk. Nem arról beszélek, hogy csak megszokásból vagyunk vele, vagy már nem szeretjük úgy, de mivel sokszor látjuk, nem tulajdonítunk akkora jelentőséget annak, ha találkozunk vele. Szóval, szerintem vannak a távkapcsolatnak pozitív tulajdonságai is.


Egy biztos, hét közben nehéz lesz, de a hétvége, vagy amikor találkoztok, mindig kárpótolni fog, mert ha szeret ő is, akkor ő is ugyanúgy várja majd a találkozást, és jókedvű, odaadó, lelkes lány fog mindig várni az állomáson/érkezni a vonattal :). Sok sikert.

2011. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

22.13-as vagyok.

Szerintem ne hallgass a mások véleményére: ezzel csak saját magad bizonytalanítod el.Ha tényleg úgy látod hogy megéri a dolog, akkor vágjatok bele.Egy próbát megér.és ha nem működik az sem nagy katasztrófa. Nem lesz könnyű, sok gubanccal és tűréssel jár, tolerálni kell egymást , de ha te ugy érzed megéri, akkor mindent bele! Sok sikert!

2011. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk kisebb a távolság, távolság, az utazás kábé két óra busszal. Két éve működik. Péntek délutántól vasárnap estéig vagyunk együtt, minden hétvégén, de volt, hogy csak kéthetente találkoztunk. Hétköznap msn, telefon. Nem sétagalopp, de azért nem olyan borzasztó.


Ha azt nézzük, az egy városban lakó párok mennyi időt töltenek együtt érdemlegesen, szerintem a hétvégi kapcsolat se rosszabb. Sőt, véleményem szerint még hasznos is kicsit, hiszen ha 2,5 napig egyfolytában együtt vagytok, egyikőtök se tudja magát megjátszani, míg ha mondjuk kétnaponta találkoztok pár órára, ennyi időt ki lehet bírni úgy, hogy annak mutatod magad, amilyennek gondolod, hogy a másik látni akar. A távolság ne legyen akadály. Ha meg se próbálod, később nagyon bánni fogod. Érettségi után pedig mehettek ugyanabba a városba egyetemre.

2011. szept. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!