Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Sötét barna a hajam, barna a szemem, 170 cm vagyok és 52 kg. Rengeteg fiú mondta már hogy szép vagyok/jól nézek ki (mondjuk nekem erről más a véleményem, de az tény, hogy nálam csúnyább lányoknak vannak a legjobb pasijaik.) Komolyan mégsem akar velem összejönni szinte senki (2-3 jelentkező már akadt, de ők nekem nem jönnek be). Nem cigizek, nem járok minden héten bulikba és nem iszom le magam a sárga földig, nem smárolok minden héten mással, eddig 1 kapcsolatom volt (1 évig). Sok sráccal vagyok jóban, szerintük a humorom is jó és tényleg jól elvagyok velük. És látom, hogy a barátnőimre meg tapadnak a jobbnál jobb pasik. Nem tudom mi lehet a gond, hozzám miért nem közeledik senki komolyan?
2010. nov. 28. 19:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Meg a mai lányoknál csak egy számít és semmi más! Legyen dumád! Mert ha nincs, lehetsz akármilyen elvérzel! Tapasztalat!!!
2010. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Pofa sulyba cicám...Komolyan mégsem akar velem összejönni szinte senki (2-3 jelentkező már akadt, de ők nekem nem jönnek be). Hol a probléma? Most akkor sajnálni kéne?
2010. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ugyan már ne szenteskedjünk már itt. A férfiaknak is számít a külső, az, hogy kihez vonzódnak. Ne hogy már azt mond, hogy egy jó pasi összeakarna jönni egy csúnya lánnyal? Szóval a szépség számít, mind a két nemnél egyaránt. Most ne a kérdezőt hurrogjátok le emiatt, ami amúgy tény, hogy sajnos sok szempontból a külső számít a legjobban.


Kérdező,. szerintem a te korosztályod nem ilyen lányt akar. Mármint, nem azért mondom, jó hogy ilyen vagy maradj is ilyen. Kevés van belőled.

Szerintem komoly vagy egy kissé, inkább magadba zárkózos vagy. Lehet, hogy inkább a kicsit idősebb korosztályból kéne válogatnod. Pl a 21-23 éves korig. És azt sem mindegy, hogy hol. nem csak discokban lehet ismerkedni.

2010. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ehet a baj, hogy te tl rendes vagy vagy túl jó. A korodbeli fiúk többsége az alkalmi dolgokra hajt, nem igazán terveznek hozzátávra. És most példaként felhoznám a bátyjámat, aki 24 éves és még mindig váltogatja a barátnőit, amig csak akad aki akar tőle valamit, nem ragad le egynél. A fiúknak általában az a gondolkodásmenet, hogy 'amig fiatal vagyok addig kell élnem'. És nem igazán szeretik lekötelezni magukat. Vagy aki lekötelezi magát, annak a negyede is körülbelül megcsalja a párját (még ha nem is árulja el). Szóval igen kevés olyan srác van, aki helyes, normális és hozzátévra tervez. A legtöbb aki megteheti váltogatja abarátnőit. Ezzel azt akartam mondani, hogy ne a külsőre hajt, hanem próbáld jobban megismerni az a 2-3 jelentkezőt, add nekik önmagadat és a belő tulajdonságok alapján ítélj. Ha a belsőt megszereted, az megtart. A külső csak megfog. Aztán kit érdekel, hogy a pasid nem egy pasi-ideál, ha imád téged és rengeteg jó tulajdonsága van? :)

16/L

2010. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Bocsi, sok lett a helyesírási hibám. csak nem túl jó a billentyűzetem és sokszor melléütök. :)


*lehet

*túl

*hosszútávra

*hosszútávra

*hajts

*belső

2010. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Előző, ezt te se gondolhatod komolyan :) Egy lány egyszerűen képtelen a belső értékei miatt beleszeretni egy fiúba.
2010. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
sajna az utolsónak igaza van! ez tapasztalat! Én is feltehettem volna ezt a kérdést...több mint egy évig volt barátnőm, most szakítottunk és rájöttem, hog ysoha nem szeretett. Csak voltam neki
2010. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az utolsókat!!! Ha nem vagy cukifiú, mert mostanában ez megy és nem a férfiasság dominál, akkor esélyt sem ad arra hogy milyen a belsőd!
2010. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!