Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Sötét barna a hajam, barna a szemem, 170 cm vagyok és 52 kg. Rengeteg fiú mondta már hogy szép vagyok/jól nézek ki (mondjuk nekem erről más a véleményem, de az tény, hogy nálam csúnyább lányoknak vannak a legjobb pasijaik.) Komolyan mégsem akar velem összejönni szinte senki (2-3 jelentkező már akadt, de ők nekem nem jönnek be). Nem cigizek, nem járok minden héten bulikba és nem iszom le magam a sárga földig, nem smárolok minden héten mással, eddig 1 kapcsolatom volt (1 évig). Sok sráccal vagyok jóban, szerintük a humorom is jó és tényleg jól elvagyok velük. És látom, hogy a barátnőimre meg tapadnak a jobbnál jobb pasik. Nem tudom mi lehet a gond, hozzám miért nem közeledik senki komolyan?
2010. nov. 28. 19:19
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy válogatós lennék azért, mert az a 2-3 ember aki próbálkozott, nekem pont nem jött be. Nem tehetek róla, nem akarok olyannal járni akihez nem vonzódok, még akkor sem, ha egyelőre nincs más.
2010. nov. 28. 19:40
 12/28 anonim ***** válasza:

,,Ha igaz amit leírtál akkor maradj olyan amilyen vagy.

Sok pasi összetené a kezét egy ilyen lányért.

21f''


az biztos!köztük én is. mondjuk én sem találok ilyet...hát mind1 ez van ezt kell szeretni, v összejön egyszer v nem, max a végén mehetnek a kukába még a minimális igények is

18/f

2010. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Akár az én kérdésem is lehetett volna :) Sokmindenben hasonlítunk. Én is kapom a szebbnél szebb bókokat, teszek azért, hogy csinos legyek, meg is néznek, belsővel sincs gond, mert mindenkivel el tudok beszélgetni, sikerül mindig témát találni, és igénylik a társaságom.

Azokat is szívesen megismerem, akik kevésbé tetszenek, mert tudom, hogy nem ezen múlik a szerelem. Ez mégis kevés. Rájöttem, hogy az sem jó, ha okos vagy, szép, humoros és barátságos. Hogy miért nem elég ez nekik? Fogalmam sincs. És már nagyon nem is érdekel. Fiatal vagyok, előttem az élet és megtaláltam azt a célt, amiért érdemes hajtanom, ami fellelkesít és boldoggá tesz. Párkapcsolat nélkül. Szar ügy, de hiába, nem lehet mindenki szerencsés :D

2010. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Barátnőidet miért nem kérdezed meg, mit csinálnak ők, hogy sikeresek? Teszel érte valamit, hogy össezjöjj valakivel? Teljes passzivitással nem sokra megy az ember. Nem feltétlenül vagy válogatós, de mielőtt még elhajtasz valakit, sztem picit ismerd meg. Nem biztos, hogy a legjobb pasik a legjobb partnerek is(el vannak szállva maguktól).

F

2010. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Jól ismerem őket, mai napig tartom velük a kapcsolatot, de nekem ők csak barátok. Tudom, hogy nem a külső a legfontosabb és nem is az alapján választok, de azért olyannal ti sem jönnétek össze, aki egyáltalán nem vonz, nem tetszik.
2010. nov. 28. 19:55
 16/28 anonim ***** válasza:
Mert csak a jó pasikat veszed észre, ahogy minden lány. Egy csúnya, de rendes pasival boldogabb is lennél, de hát nektek nem az kell.
2010. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ne gyertek már mindig ezzel... a nem jó pasik se jönnének össze egy olyan lánnyal aki nem tetszik nekik, mert mondjuk ápolatlan, kövér, stb.
2010. nov. 28. 19:59
 18/28 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem egy barátom van, aki nem igazán tartozik a jó pasi kategóriába, mégis ezer nője volt és ebből látszik, hogy nem a kinézet a lényeg, hanem a kisugárzása és ahogyan viselkedik, amilyen.
2010. nov. 28. 20:02
 19/28 anonim ***** válasza:

Ebben tévedsz, én pl igen, ha amúgy normális, kedves és intelligens. És nem is az ápoltságról van szó, mert aki alapból csúnya, az lehet akármilyen ápolt, úgyse kell senkinek, tapasztalatból tom.

Olyan h kisugárzás, nem létezik, mert mindig a jó pasikra mondjátok, h jó a "kisugárzása". És attól h neked nem tetszenek akikről beszélsz, lehet h más lányoknak igen. Csak mi, a legcsúnyábbak nem tetszünk senkinek.

2010. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ott a pont!!! Ez a valóság!!!
2010. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!