Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok valaha ilyen pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha ilyen pasit magamnak? HOL KERESSEM?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy pénzéhes lennék, de nekem szüleim idáig mindent megadtak. 8000-ért arckrém, 22 ezerért parfüm, 25-ért csizma, télikabátok stb... Ha mondjuk azt mondom, hogy szeretnék egy Guess táskát 30-ért, szinte biztos, hogy meg is kapom előbb vagy utóbb... de inkább elöbb. Szeretem a mínőségi dolgokat, és ezek sajnos pénzbe kerülnek.

Na de, azt mondják ezt egy pasi se tolerálja majd. Ha mondjuk most lenne egy "párom", megkérdezné mit akarok ünnepekre azt mondanám, hogy azt a Chanel Allure parfümöt 33ezerért. Megvenné? Nem nézne furcsán? Nem rúgna ki azonnal?


2010. dec. 1. 21:36
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/234 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindenki utál, akkor azért elgondolkozhatnál, hogy talán benned van a hiba és nem másokban, és lehet hogy pont azért nem szeretnek, mert beképzelt vagy, és azt hiszed, hogy csak az a jó ami több tízezerbe kerül...nem lesz ez mindig így ám, a szüleid is egy idő mulva meg fogják unni, hogy folyamatosan költekezel, és akkor fogsz te pofára esni de nagyon, mert álomvilágban élsz! Az agyaddal van a gond, és totál el vagy szállva magadtól, de nemtudom hogy mire, mert arra én nem lennék, hogy apuci pénzét költöm!
2010. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/234 Zozymo ***** válasza:
Kérdezted hol ismertem meg a barátnőmet. Neten. Chat.hu.
2010. dec. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/234 Zozymo ***** válasza:
58%
Szerintem nem gáz ha az ember luxust akar magának. Én is azt akarok. Mindenki. Ha megtehetem, meg is teszem. Inkább spórolok kicsit többet, de a drágábbat veszem meg. Szerintem ez normális, csak elítélik az ilyen embereket. Szerintem nincs ezzel semmi gond, még ha ezért nem leszek szimpatikus akkor is.....
2010. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/234 Zozymo ***** válasza:
Az embernek egy élete van. Egy. Lehet hogy 80 év, de lehet hogy csak 20, 30, 40,ki tudja hol a vége. Én nem akarom úgy leélni hogy megvonok magamtól jó dolgokat.
2010. dec. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/234 A kérdező kommentje:

21:49

dolgozzak meg a pénzemért?! a magyar embernél ez annyit jelent, hogy gürcölök napi 10 órát megállás nélkül, majd megkapom azt a 80-90 ezer forintom és jaj, de büszke leszek hogy elmondhatom magamról "megdolgoztam a pénzemért"... hát hogy JÓL megdolgoztál érte az biztos. nem gondolod ez csöppet buta, primitív felfogás?! esküszöm, mint a birkák....


21:50

pénz nem boldogít?!!! hehehe ezt te se gondolhatod komolyan... voltál már te egy Zarába? vagy esetleg a név Fashion Street, Budapest mond valamit? Andrássy út ...hogy a felsőkategóriás dolgokat meg se említsem.....


21:55

a gibson gitárod v mi? hááát ha már úgy látnám a dolgokat hogy itt az ideje adni is akkor megvenném. de ehhez kell minimum 3-4 hónap. meg persze függ attól, hogy benyire szeretlek.


Zozymo utolsó válasza: Teljesen egyetértek. CSAK EGY életem van. Nem tudom meddig tart, lehet ma estig. Mért ne használjam ki? Mért ne éljek a mának? Mi lesz ha 10 évig spórolok egy nyaralásra, aztán nyaralás előtt két dappal megtudom, hogy rákos vagyok, ráadásul rosszindulatú?? Akkor b*szhatom az egészet.

2010. dec. 3. 08:23
 96/234 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy neked is csak a saját jóléted számít (túlásgosan el lettél kényeztetve) vagy csak nagyon el vagy már keseredve...Nem vagyok kiváncsi ezzel kapcsolatban a hülye kommentjeidre:) Bocs.

Hát hajrá, legyél boldog, azt csinálsz amit akarsz!

De akkor mit akarsz itt, mit akarsz tőlünk?

Soha nem lesz semmid, ha azt gondolod, semmit nem kell tenni érte csak hisztizni...Ráadásul miért kéne kapnod bármit is, ha adni sem vagy képes??? Valamit tenned kell valamiért. Azért mert önző vagy és bőgsz, nem fogsz megkapni semmi. Élj a mának, ha neked ez így jó! De vigyázz, mert ha gusztustalan vagy mellé, azonnal elriad akinek esze van! Sok sikert!

2010. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/234 anonim ***** válasza:
100%

Mások pénzét könnyebben elköltöd, mint a sajátod.

Én is megdolgozok a pénzemért, de nem gyárban dolgozok.

Programozó vagyok, és számítógéppel dolgozok.

Ami eddig kellett, az a saját pénzemből vettem meg, sőt erősítőt én csináltam magamnak. De biztos nem kértem volna anyámtól, mert tudom milyen sz*r helyzetben vagyunk, és hogy neki sincs pénze.

Most egy torzítóra gyülytök.


19F

2010. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/234 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ki fog használni téged vagy röhögni fog rajtad vagy tök egyedül leszel...Ezt szeretnéd??


19/F kommentjét szerintem olvasd el részltesen...Ő tesz azért, hogy legyen neki valami, ezért tiszteletet is érdemel. Ja és lesz is neki valami, az meg a másik...

2010. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/234 anonim ***** válasza:

Én a hozzászólásaidra reagáltam durván és bunkón, de nem hiszem, hogy a valóságban is pont ilyen vagy...

Ha igen, akkor meg kezdj fel készülni arra, amit kapni fogsz néhány embertől...Jó, írhatod, hogy nem mindenki buta, primitív, de szóba állni nem fognak veled vagy kihasználnak majd.....

Ne legyél ilyen! Inkább legyél egy csodálatos nő, akit van miért szeretni, tisztelni...

2010. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/234 anonim ***** válasza:

Nem kellene lenézni senkit, mert csak bajt okozol magadnak és lehet te is pont úgy lenézhető vagy...

Könnyen lehet, hogy majd te is 80.000 forintért fogsz dolgozni egésznap, miközben nevetnek rajtad...Miért??

Mert te még ellene sem teszel semmit.

2010. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!