Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok valaha ilyen pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha ilyen pasit magamnak? HOL KERESSEM?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy pénzéhes lennék, de nekem szüleim idáig mindent megadtak. 8000-ért arckrém, 22 ezerért parfüm, 25-ért csizma, télikabátok stb... Ha mondjuk azt mondom, hogy szeretnék egy Guess táskát 30-ért, szinte biztos, hogy meg is kapom előbb vagy utóbb... de inkább elöbb. Szeretem a mínőségi dolgokat, és ezek sajnos pénzbe kerülnek.

Na de, azt mondják ezt egy pasi se tolerálja majd. Ha mondjuk most lenne egy "párom", megkérdezné mit akarok ünnepekre azt mondanám, hogy azt a Chanel Allure parfümöt 33ezerért. Megvenné? Nem nézne furcsán? Nem rúgna ki azonnal?


2010. dec. 1. 21:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/234 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:26


Nálam évtizedekig is kitartana ugyanis be nem kenném vele az arcom.

2010. dec. 2. 16:09
 62/234 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:33


Hasznos tagja a társadalomnak? Szóval akkor jótékonykodjak ezen a pénzen? Jótékonykodjon az, aki 10 milliós kocsival jár wc-re is! Az szerinted mennyire "hasznos tagja a társadalomnak", vagy akkor szerinted az boldogtalannak, haszontalannak érzi magát?

2010. dec. 2. 16:12
 63/234 A kérdező kommentje:

ezt még nem hagyhattom ki:


"De ha éppenséggel tudni akarod ott lapul az egyik fiókban egy versus versace parfüm neki karácsonyra, mert egyszer meghallottam hogy azt mondta hogy finom az illata...."


Netán egy 1 ml-es mintapéldány a Douglas-ból? :XD

2010. dec. 2. 16:16
 64/234 anonim ***** válasza:
100%

J válasza


Olvastam a kommenteket meg a viszontválaszokat, Hát téged akkor a szüleid basztak így el.Találj magadnak valami hobbit amiben jó vagy, mindenki jó valamiben, keress barátokat, meg olyan párt keress aki szeret és megbecsül téged mert ténleg csak egy olcsó c@fka maradsz akit valami milliomos csíra úgy fog hordani mint most te az 50 rongyos cipőt. Próbald megfogadni amit itt írnak mert tudod ha már ide teszed fel a kérdéseidet akkor kiestél a celebpartikról szóval nem vagy olyan nagy szám tehát szálj le a földre a saját érdekedbe.

2010. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/234 anonim ***** válasza:

Most már csak röhögök rajtad kérdező xD

Tőlem azt csinálsz amit akarsz...

Csak annyit kérek, hogy majd nyávogj még itt pár kérdésben!

Beteg vagy sajnos...És ne merj itt bántani senkit sem meg cikizni mást, mert felnyomok valamit a torkodon, jó??

Utána megígérem, hogy egy zsákban foglak tartani és naponta lefújlak minden féle drága szarral, jó lesz?

1-2 év és számodra nem marad semmi semxDD

Jobbnál jobb csajok, akik olyan kis lotyók mint te fognak cikizni, amikor mész kéregetni, hogy teljen a kötélre...

2010. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/234 anonim ***** válasza:
100%

"De ha éppenséggel tudni akarod ott lapul az egyik fiókban egy versus versace parfüm neki karácsonyra, mert egyszer meghallottam hogy azt mondta hogy finom az illata...."


Szerintem az aranyos volt nagyon és a párja örülni fog, mert ők tudják, mi a szeretet, de neked nem jutott ebből te mocskos féreg!

2010. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/234 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:40


én vagyok a mocskos féreg? inkább te vagy a mocskos féreg, aki így nevezi másik teljesen ismeretlen embertársát.

2010. dec. 2. 17:10
 68/234 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:38


húha... neked aztán van egy fantáziád. barátnődet mindenesetre nem irigylem... (ha egyáltalán van) add má meg az elérhetőségét és szólok neki h vigyázzon miket mond neked mert el is tudsz ám durvulni... nem lehetsz egy finomkodó darab. bizonyára egy aggresszív "én-majd-megmondom-a-tutit" féle vagy

2010. dec. 2. 17:12
 69/234 anonim ***** válasza:
xD
2010. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/234 anonim ***** válasza:

+36-1386-2648

Tessék! Hívd ezt a számot...

Szeretnéd, hogy szeresselek??? Szükséged van rám?

2010. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!