Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok valaha ilyen pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha ilyen pasit magamnak? HOL KERESSEM?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy pénzéhes lennék, de nekem szüleim idáig mindent megadtak. 8000-ért arckrém, 22 ezerért parfüm, 25-ért csizma, télikabátok stb... Ha mondjuk azt mondom, hogy szeretnék egy Guess táskát 30-ért, szinte biztos, hogy meg is kapom előbb vagy utóbb... de inkább elöbb. Szeretem a mínőségi dolgokat, és ezek sajnos pénzbe kerülnek.

Na de, azt mondják ezt egy pasi se tolerálja majd. Ha mondjuk most lenne egy "párom", megkérdezné mit akarok ünnepekre azt mondanám, hogy azt a Chanel Allure parfümöt 33ezerért. Megvenné? Nem nézne furcsán? Nem rúgna ki azonnal?


2010. dec. 1. 21:36
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/234 A kérdező kommentje:

"Ha választani kellene, hogy én vagy parfüm, kit választanál??"


Az attól függ. Ha Te lennél, egy aberált, szexmániás madárijesztő akkor parfüm. Ha egy jól szituált, értelmiségi, intelligens, tanult, megértő, modoros pasasról beszélsz akkor Őt.

2010. dec. 2. 18:15
 82/234 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te belülről is egy elkényeztetett, ronda liba vagy, lehet, hogy a szépség belülről jön, de te belülről sem lehetsz túl szép, ha csak ez számít.
2010. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/234 anonim ***** válasza:

Írjál privtában és megbeszéljük az estét meg a drogokat is;)

Ne haragudj, hogy csúnyán beszéltem veled...

Ezt teszi a pénz az emberrel:S Ilyen szeretnél lenni, mint én??? Ha igen, akkor várom a teló számod;)

2010. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/234 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiatal házosúlandónak habozása


Szeme nem sír, mégis nedves;

Képe ráncos; foga redves;

Horgas lába tittyen-tottyan;

Sovány fara egyet lottyan.


Mégis, noha hidegvette,

Legényes a szedtevette:

Óh, Uram! őrizz meg ettől

A vasorrú kísértettől! -


Vén ugyan, vén a kur.vanyja:

De van ezüstje, aranyja,

Amelybe ha markolhatnék,

Hozzá jobb kedvet mutatnék.


Csak pénzében lennék vice;

Megölelném histórice,

Férje lennék az erszénynek,

E' kén a szegény legénynek!

2010. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/234 A kérdező kommentje:
csokonai...képzeld épp a minap tanultam róla
2010. dec. 2. 19:01
 86/234 anonim ***** válasza:

00:56-os vok. A Centrálban ismerkedtünk meg, ő jött oda beszélgetni :).

am. olvastam a kommenteket...de jó cuccok nélkül tényleg értéktelennek érzed magad? Miért? Aki le tud tenni 1 nyelvvizsgát 9%-osan, az nem buta :)..nekem is van angolból, meg most lesz majd oroszból, pasim tanít :).

A külsőn meg bármikor lehet változtatni :) Tanulj nyelveket, én éppen azzal "fogtam meg" a barátomat, hogy beszélek az anyanyelvén. Egyébként 1 új bolt megnyitásakor is rengeteg üzletemberrel találkozhatsz, köztük külföldiekkel is.

2010. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/234 anonim ***** válasza:
*90 :)
2010. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/234 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, ebben az életben a Föld nyersanyagainak pazarlása, és mások munkájából való ingyen élés helyett, inkább az lenne a cél, hogy hasznossá tedd magad.


Nem jótékonykodásról beszélek, hanem arról, hogy tegyél valamit másokért. Vagy legalább ne okozz kárt nekik. Ne nézz le másokat, mert nekik nem ugyanaz a fontos mint neked. Legyél kedves, elnéző az emberekkel, mert senki sem tökéletes ahogy te sem. Dolgozz meg a pénzedért!

Ha ezt betartod szeretni fognak!


Félre ne érts, nem akarlak kioktatni, csak próbálok szólni, hogy nem jó ha a való életben is ennyien vannak ellened mint pl itt az oldalon....

2010. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/234 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem boldogít kiscicám, vitázz csak nyugodtan, talán idővel belátod, hogy ez így van..
2010. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/234 anonim ***** válasza:
100%

A gibsonos vagyok:(

Nekem nem válaszoltál..

Te megvennéd nekem ebben a helyzetben?

És miértnem?:D

2010. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!