Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyibe kerül egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy barátnő mindennel együtt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy benne vannak a születésnapi és egyéb ajándékok, utazási és/vagy más jellegű költségek.


A havi átlagra lennék kíváncsi.


2010. dec. 5. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Válasz a szomszédból akkor utazás ingyért van :D kajálni se kell elvinni viszel otthonról kaját, haza se kell vinni szóval elég költség kímélő :)
2010. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
engem zlotyiban jobban érdekelne...
2010. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hallgass rám jó amit mondok. Kicsit hibás a futóműve, és nehezen indul (főleg reggel korán), de amúgy olcsó... :-)
2010. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
szex nélkül ~3000 NIS, ebben napi 1x 10 perc telefonálás és heti 2 randi van benne, amikor meg tudod ajándékozni, vagy moziba viheted. Este 10-ig haza kell érnie.
2010. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Többe kerül mint egy k*rva.
2010. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez egyéntől függő. Én 17 vagyok a barátom 25. Én úgy ismerkedtem meg vele hogy jól éreztük magunkat együtt csak barátkoztunk .. most hogy együtt vagyunk 8 hónapja most se várom el tőle hogy vigyen mindennap ide-oda pedig ez aztán az én kroromba fontos lenne mert jönnék mennék.. de ha találsz valakit aki szeret annak az is elég ha kettesben egy csöndes helyen egymáshoz bujtok egy zacskó csipszel.. ( lehet fura de ez az én véleményem ) :)
2010. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
küld el SMS-ben a barátnőd neve szóköz havidij üzenetet a 1148-ra, és megtudod. tehát például JULI HAVIDIJ 1148
2010. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
21:35 - ááá ezen szakadok :DDDD
2010. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nőfüggő! 1ezertől akár havi 1-2milla!

Az elsö:sulitali néhány csoki oszt annyi. A másikat teszteld:)

2010. dec. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 MarieAntoinette ***** válasza:
100%

Én működök már nőként egyedül rosszul ebben az országban? Tudtommal a szerelem címszó alatt az fut, hogy a fiú azért van a lánnyal, mert szereti és ez fordítva is így van, a lány nem pedig a pénzt szereti. Én soha nem vártam el, hogy fizesse a pasi a bérletemet... Születésnap meg évi egyszer van, hétköznapokat meg olcsón meg lehet úszni, csak ötletesnek kell lenni. Pl. kedveskedhetsz neki azzal, hogy leszeded a kedvenc filmjét, sorozatát és átviszed, hogy nézzétek meg együtt. Vagy írsz verset stb. Virágot az elején lehet randira vinni, utána havi egyszer elég, így jobban örül neki, mert legalább nincs hozzászokva. Hosszú távon sztem akkor jó egy nő, ha képes önállóan is ellátni magát... nem házi állatok vagyunk...

Nem azért vok vkivel, mert megfizeti a társaságomat...


23/L

2010. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!