Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Arról lenne szó,hogy van egy fiú,aki nagyon tetszik.3-4 hónapja ismerjük egymást.Az utóbbi 1-2 hétben elég sokat találkoztunk.Nagyon jókat beszélgettünk,és járni kezdtünk.De tegnap este közölte velem,hogy szüneteltessük ezt az egészet,mert még nem ismer eléggé,de kedvel,stb.Elronthattam valamit,vagy másik lány van a dologban?
2011. szept. 9. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak várni akar a járással,mert még csak 4 hónapja ismeritek egymást.
2011. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem hinném, hogy te rontottál volna el bármit, legalább is ebből ez nem derült ki. Az viszont biztos, hogy valahol valami gáz van, mert hogyan máshogy ismerhetnétek meg jobban egymást, mint ha sokat vagytok együtt? Vagyis a srácnak vagy nem erőssége a logika, vagy van ott valami más, amit nem mondott el. Nekem az utóbbi a gyanús. Ettől még nem tuti, hogy ez egy másik lány, bár nem is kizárt. Kérdezz rá bátran a miértre, valami csak ki fog derülni!
2011. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másra áll a kéjrúdja!
2011. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle,mi ennek az oka.És annyit válaszolt,hogy: nemtudom,bocsi hülye vagyok. Ebből a válaszból sem tudtam meg sokat.
2011. szept. 9. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy fél valamitől, vagy egyéb pszichés ok van mögötte. Várj egy ideig! Ha nem változik, vagy rosszabb lesz, akkor sajnos lapát. (Kivéve, ha kitalálod, hogyan tudsz neki segíteni, és meg is teszed a kedvéért.)
2011. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is csak betojt vagy még nem kész egy kapcsolatra. barátkozz vele, találkozz vele továbbra is, de pár hónapnál tovább szerintem ne várj rá.:)
2011. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van.Mert elvégre akkor ismerkednünk kéne.De szinte semmit nem beszéltünk még ma.Mert mindenre ennyi a válasza:oké,ahham.És kifújt.
2011. szept. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!