Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan nehéz ez, ti hogyan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nehéz ez, ti hogyan és mit csinálnátok? Keressek pszichológust? .

Figyelt kérdés

20/L vagyok!Februárban leszünk 3 éve együtt a párommal,aki azért jóval idősebb nálam..40 éves,de minket,főleg engem,sosem zavart.Elég bonyolult a kapcsolatunk (nagyon bonyolult),hiszen akkor még nem volt elvált ember...és van két lánya...külön költözött,együtt laktunk,de a két lánya és az exe miatt állandóan bajok volt,sokszor veszekedtünk...mindennek ellenére szeretjük egymást.Aztán mostanság olyan augusztus előtt voltak már problémák...nem nagyon törődött velem,nem nagyon jártunk sehova..ő meg nem az a menős ember ide oda.Akkor kezdtünk eltávolodni egymástól.Szeptemberben nekem volt egy elég erős érzelmi ingásom,amiből sikeresem kilábaltam,viszont mostanában eljárok sokat bulizni bnőkkel,haverokkal,kimaradtam a kiélésből,a bulizásból..gondolom ezért..már most ezért veszekszünk..

Én szeretem,de úgy érzem,hogy most menni akarok ide-oda,beleértve mindent..(fiúkat,bulit,egyetemet mindent).

Viszont olyan nehéz ezzel a helyzettel megbirkózni,hogy döntésre jussak,nem akarom a páromat megbántani (tud róla,mindenről tud),nem akarom,hogy rossz legyen neki,nem akarom azt a lakást itt hagyni,amit együtt csináltunk..Olyan nehéz döntésre jutni..

El tudnám vele képzelni vele az életem,de nem most..


2010. dec. 12. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van, na jó három, de ehhez a pasid beleegyezése is kell...

1. Éled az életed és szórakozol és lemondasz mindenről vele kapcsolatban.


2. Vele maradsz és nem szórakozol, csak otthon tanulsz és boldogok lesztek.


3. Nyitott kapcsolatban folytatjátok...Egy 40-es pasi könnyebben hajlik rá...De ezt te nem fogod bírni hosszabb távon...

2010. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

kit érdekel? fiatal vagy, elkúrtad ezt az öreg papis dolgot de még semmi sincs veszve.

keress egy korban hozzád illő fiút. akinek nincs két veled egykorú gyermeke..

szijó!

2010. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A párom azt mondta,hogy: tisztában volt/van azzal,hogy én fiatal vagyok stb..Ő ezt megérti...de olyan rossz olyan állapotban látni,látom,hogy nagy fáj neki...

Iszonyú...

2010. dec. 12. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
válassz hozzád illő párt, ne egy olyant, akinek a lánya is idősebb lehetne nálad.
2010. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha eljutottál ide, hogy ezen gondolkozz, akkor nem jósolok sok jövőt ennek a kapcsolatnak. A pszichomókus se fog mást mondani.
2010. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze, mert más fázisban tart az életetek. Neki már elég az otthonülés, nyugalom. Te meg buliznál. Neki van már gyereke, neked még csak majd most lesz pár év múlva. Gondolom szeretnél. Nem egy szinten vagytok. Ebből előbb utóbb szakítás lesz...

Mindkettőtöknek saját korosztályából kéne új párt találni. Ezt nem lehet összehangolni. Gondolom érted. Ha nekem nem hiszel, majd idővel rájössz magadtól is...

2010. dec. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!