Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen reménytelen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen reménytelen, vagy megérné küzdeni érte?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén voltunk bulizni egy szórakozóhelyen, ahol az egész estét végig smároltam azzal a sráccal, aki már hónapok óta nagyon bejön. Számomra ő volt a nagy " elérhetetlen". Gondolni se mertem arra, hogy egyáltalán egyszer úgy komolyabban beszélgetni fogunk, nem hogy csókolózni. Persze, aznap éjszaka végig azt mondogattam, hogy ennek az estének úgy sem lesz folytatása, ne is várjak semmit ettől az egésztől. Ez elég jól ment úgy hétfő reggelig. Akkor jöttem rá, hogy számomra ez már nem csak sima bulis "smárolás" volt, hanem ott legbelül kezdek komolyabb dolgokat is érezni iránta. Máig nem is beszéltünk, viszont ma elmondtam neki, hogy jó lett volna már hamarabb is ezt a dolgot megbeszélni, bár úgyis tudom, hogy ez az éjszaka nem jelentett semmit, és hogy jó volt, de itt a pont. Erre annyit mondott, { totál bunkón} hogy örülök neki hogy te is így gondolod... viszont mikor buliztunk, haverjaival egy csomószor rám nézett miután beszélgettek, meg mikor elmentünk hosszabb ideig mosdóba legjobb barátnőmmel "kitárgyalni" az eseményeket, negyed óra után szinte rohant oda hozzám és megölelt. Nem tudom mit tegyek. Jövőhéten tartom a szülinapomat ugyanott, elvileg jön ő is... és annyira nem tudom, hogy megérné-e érte küzdeni. Mert mikor beszéltünk, totál olyan volt, mint aki megvan sértődve, hogy ezt mondtam. Amúgy is nagyon félénk, szóval én most nem tudom mi a helyzet. Az biztos, hogy totál józan volt, és voltak ott sokkal szebb, csinosabb lányok is akikkel kikezdhetett volna, ő mégis végig velem volt.Várjak rá, vagy teljesen felejtsem el?

16/L.


2010. febr. 10. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire várnál amikor egyszer már azt mondtad neki, h ennyi volt? Inkább mondd el neki az igazat. Mindig az a legegyszerűbb...Mi bajod lehet? Max ő nem így gondolja.
2010. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még tul friss az egész.Legyél vele együtt...és látni fogod,de szerintem forduljál egy olyan emberhez akinek el mered mondani a gondjaidat és meg is hallgat.Töle kérhetnél komolyabb tanácsokat is.Pl:a legjobb barátnö is jo,de neked másra van szükséged méghozzá LELKITÁRSRA.
2010. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az elözö vagyok

Szerintem nem komoly az egész bocsi,hogy ezt mondom.....

De te érzed,még ha fáj is.......

2010. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A beszélgetés után gondolkoztam rajta, hogy nem így kellett volna rákérdezni, hogy most akkor mi van, mert lehet, hogy azt hiszi, hogy számomra ennyi volt csak. rossz volt a megfogalmazás, és lehet, hogy pont ezért mondta azt hogy "örülök hogy te is így gondolod" ,mert nem akarta bevallani, hogy ő akar valamit, hogy ne legyen neki gáz...


Igazából van egy ember, aki olyan lelki társ féle, de ő az egyik legjobb barátja a srácnak.. :/ és én is úgy érzem, hogy ez nem komoly, de ismerem annyira a srácot, hogy tudom, hogy nagyon félénk, és nem meri bevallani ha esetleg van valami, inkább hagyja még ha rossz is..:S


köszi a válaszokat!

2010. febr. 10. 17:05
 5/6 anonim válasza:
100%
szerintem ne haggyad.. haneem mond el neki hogy tetszik neked.. és küzdj érte.. legyél egyesen.. és kéredezd meg tőle hogy szeretne e valamit tőled..
2010. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is küzdj érte, tudd meg, mit érez irántad, valld meg a te érzéseidet. Ha ennek ellenére sem jön össze a dolog, akkor legalább elmondhatod, hogy te mindent megtettél, és nyugodtan leszel.

23/Nő

2010. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!