Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy biztosat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy biztosat feladtatok a bizonytalanért? Belevágtatok már olyasmibe, aminek tudtátok, hogy nem lesz jó vége, de mégis kíváncsiak voltatok?

Figyelt kérdés

Én jelenleg úgy vagyok, hogy van egy barátom, 3 éve vagyunk együtt. Pont tegnap volt az évfordulónk:)

Neki én már a sokadik barátnője vagyok, amíg nem ismertük meg egymást, nála a bulizásról csajozásról szólt minden. Nekem viszont ő az első. Minden vele történt meg legelőször.

Ő már lenyugodott, eljegyzésről beszél, én viszont amikor belejöttem volna a randizgatásba, akkor ismertem meg a barátomat és már egyszerre ilyen hosszú kapcsolat.

Félreértés ne essék, fantasztikus a kapcsolatunk, tényleg, rosszat nem lehet mondani róla, de valahogy mégis hiányzik az, hogy fiúkkal ismerkedjek, flörtöljek, pozitív visszajelzéseket kapjak, hiszen a barátomnak teljesen mindegy hogy nézek ki, így is úgy is oda van értem. Bulizás, egy kis incselkedés, szemezés, lopott csókok, csak úgy szabadon, hogy tudom, hogy nincs következménye.

Olyan rosszul érzem most magam:S Egy ribanc vagyok, hogy a barátom mellett ilyesmikre gondolok?:S

Mi a véleményetek erről?

Köszi előre is.

20/L


2010. dec. 26. 11:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyszer már szakítottunk, igaz nem emiatt, és akkor majd belehaltam. Tudom, hogy képtelen lennék elviselni a hiányát. Ezért is írtam ki a kérdést. Ha tudnám, hogy nem hiányozna, akkor elhagynám, de így...szeretem és nagyon szenvednék. Ezért nem tudom, hogy most ilyenkor mit csináljak:S
2010. dec. 26. 15:09
 12/16 anonim ***** válasza:

nyitott kapcsolat. De akkor Ő is összejöhet másokkal.


Vagy tényleg elhagyod, ismerkedsz, flörtölsz és ha a sors úgy akarja még évek múlva újra lehettek együtt.


De azt gondolom te is tudod, h hiába szereted, ez a vágyad az új felé mindig egyre erősebb lesz, és a végén valószínű, hogy megcsalod.

2010. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mostanában én is pont ezen dilemmázok amin te csak én néhány évvel idösebb vagyok. Nekem kicsit késöbb jött el az elsö komoly kapcsolat mint az átlag, és most kezd foglalkoztatni a dolog hogy milyen jó lenne újra lányokkal ismerkedni,újra átélni az újdonság érzését! Megcsalni mindenesetre én sem szeretném a barátnömet.

27/F

2010. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:) örülök, hogy nem vagyok egyedül.
2010. dec. 26. 22:25
 15/16 anonim válasza:
Teljesen megertelek.13 eves voltam amikor a baratommal osszejottunk mkst 17 eves vagyok. Vagyom a szabadsagra hogy senki ne szoljon bele mit tegyek es mikor, folyton iranyit es mar nembirom. Par hete "udvarol" nekem ergy srac, megcsalasrol nincs szo csak jo vele beszelgetni elvezzuk egymas tarsasagat. Mindkettot szeretem de az uj valahogy megis jobban izgat szinte huz magahoz. Nem hagyhatom el a parom teljesen osszetorne es annyira rosszul erzem magam emiatt teljesen kivagyok nemtudomit tegyek...
2014. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"teljesen mindegy hogy nézek ki, így is úgy is oda van értem. " ezt ne vedd készpénznek, legalábbis ne örökre. bármit mond. gondolj bele.

én ugyanebből az okból elhagytam a barátomat, jóval hosszabb ideig voltunk együtt. néha nehéz egyedül lenni és alkalmi kapcsolatokba belemenni, de én jobb szeretek nem hazudni és szabadnak lenni.

2014. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!