Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig várjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig várjak a szakítással? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen szántam el magam erre a lépésre, és szorul a torkom a sírástól, de muszáj megtennem. 1,5 éve vagyunk együtt, mindenben ő volt nekem az első, és én is neki. Októberben egyik napról a másikra szakított velem, 5 hét elteltével azonban újra összejöttünk. Mindig is mondogatta, hogy neki fontosabbak a barátai nálam, ezt tapasztaltam is, amikor kórházba kerültem, és ő inkább a haverjáéknál töltötte a hétvégét. A lényeg: ma reggel közölte, hogy beteg, és nem biztos, hogy 29.-én találkozhatunk. Mondtam, hogy jó, nincs semmi baj, még az anyukája is felhívott(!!!), hogy milyen beteg a kicsi fia. Aztán fél órával ezelőtt a drága szerelmem szólt, hogy lement a láza, szóval átmegy a haverjához, ugyanúgy, ahogyan holnap, és holnapután is. Ennél a pontnál lett elegem. Távkapcsolatban élünk, soha olyan nem volt, hogy felhívott volna, vagy valami, írt volna 1 smst, hogy vagyok. Eltűnt 3-4 napokra, és semmi nem történt. Elegem van ebből az egészből, azt mondja, retteg, hogy elveszít, hát látom, mennyire...Meddig várjak a szakítással? Elvégre Karácsony van, meg az anyukájának is ma van a születésnapja. Meddig érdemes ezt a dolgot húzni?


17L 17F


2010. dec. 26. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem, nem viselné meg túlságosan a szakítás... Ha nincs ló, jó a szamár is elven tart téged. Te csak egy pótlék vagy, bocs a szóhasználatért. Ne köntörfalazz, egyszerűen mondd meg neki és ne hagyd, hogy visszakönyörögje magát.
2010. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"mindenben ő volt nekem az első, és én is neki"


Na, látom, hogy mennyire... hogy lehettél mindenben te neki az első, ha a haverjai fontosabbak neki, mint te? Ez a 2 dolog üti egymást, így nem értem.

De ha már nem bírod, szakíts vele, itt szerintem nem a karácsonynak, vagy szülinapnak kell megszabnia a szakítás időpontját... Habár, az szemétség, hogy ha pl. neki lenne szülinapja, és ajándékba szakítanál vele. De így... nem tudom... mondjuk várj még egy hetet, de nem érdemes sokáig húzni. Szerintem.

2010. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy még annyit akarok hozzátenni, hogy úgy volt, a szilvesztert kettesben töltjük, nálunk. Aztán a haverjával kitalálták, hogy inkább menjek én, és majd négyesben. (én, a barátom, a haverja, és a haverjának a barátnője)
2010. dec. 26. 14:51
 4/13 A kérdező kommentje:
Izé...szexuálisan voltunk elsők egymásnak. Meg mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata.
2010. dec. 26. 14:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Helyedben az új évet már tiszta lappal kezdeném. Biztos, hogy rossz lesz pár napig, de hidd el, utána sokkal jobbak jönnek :-)

Ja, és ne bánkódj egy ilyen alak után, aki ennyire nem törődik veled!!

2010. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi.=)
2010. dec. 26. 15:00
 7/13 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogyan csináljam? Sms-ben vagy telefonon jó? Azért mégiscsak 150 km-re lakik.
2010. dec. 26. 15:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelen esetben amit írok kicsit üti egymást.

Én nem húznám sokáig a szakítást, nincs értelme.Viszont akármennyire is úgy érezném, hogy kész vége, minél hamarabb szakítsunk, akkor is megvárnám, amíg találkozunk.

Nincs annál rosszabb dolog amikor valakivel telefonon, sms-ben, msn-en szakítanak.

Ha már így érzed mondd el neki személyesen.

Lehetőleg még idén:) És akkor tiszta lappal kezdheted az új évet!

15/L

2010. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Októberben ő is elintézte egy smssel.:\
2010. dec. 26. 15:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor hasonloan intezd te is.
2010. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!