Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig várjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig várjak a szakítással? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen szántam el magam erre a lépésre, és szorul a torkom a sírástól, de muszáj megtennem. 1,5 éve vagyunk együtt, mindenben ő volt nekem az első, és én is neki. Októberben egyik napról a másikra szakított velem, 5 hét elteltével azonban újra összejöttünk. Mindig is mondogatta, hogy neki fontosabbak a barátai nálam, ezt tapasztaltam is, amikor kórházba kerültem, és ő inkább a haverjáéknál töltötte a hétvégét. A lényeg: ma reggel közölte, hogy beteg, és nem biztos, hogy 29.-én találkozhatunk. Mondtam, hogy jó, nincs semmi baj, még az anyukája is felhívott(!!!), hogy milyen beteg a kicsi fia. Aztán fél órával ezelőtt a drága szerelmem szólt, hogy lement a láza, szóval átmegy a haverjához, ugyanúgy, ahogyan holnap, és holnapután is. Ennél a pontnál lett elegem. Távkapcsolatban élünk, soha olyan nem volt, hogy felhívott volna, vagy valami, írt volna 1 smst, hogy vagyok. Eltűnt 3-4 napokra, és semmi nem történt. Elegem van ebből az egészből, azt mondja, retteg, hogy elveszít, hát látom, mennyire...Meddig várjak a szakítással? Elvégre Karácsony van, meg az anyukájának is ma van a születésnapja. Meddig érdemes ezt a dolgot húzni?


17L 17F


2010. dec. 26. 14:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Msnen fogom, azt hiszem. Itt valahogy egyszerűbb, meg nem kerül pénzbe : DD
2010. dec. 26. 15:17
 12/13 anonim ***** válasza:
A két ünnep között, vagy január elején jó lesz.
2010. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
NE!!! Ne msnen.... lealacsonyodnál a szintjére?? nem már.. ez annyira gáz... mondd el neki, hogy okvetlen kell találkoznotok, mert nagyon sürgősen kell vele beszélned. És most úgyis szünet van. Lemegy ő hozzátok, vagy te hozzájuk, megdumálod vele, és ennyi. Az msn az olyan.......nem evidens....
2010. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!