Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok h milehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok h milehet a baj velem?

Figyelt kérdés

szóval én egy normális csajnak tartom magam.. elég népszerű vagyok.. sok az ismerősöm az új emberek érdeklődessel fogadnak.vann néhány igazán jó barátom és mindenkivel jól kijövök... mindenkivel kedves vagyok és ezt általában viszonozzák is. sok srác megfordul utánam és pozitív visszajelzéseket kapok minden téren...

de mégis valami hiányzik. általában komolytalan fiúkkal akadok össze akiknek barátnő csak néhány hétre kell.. nemtudom mit csináljak h találjak valaki érettebbet. hosszútávra mert ezekből elegem van...


2010. dec. 26. 15:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
privi ;)
2010. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
abbat tök igaza volt a kérdezőnek h sokan eljátszuk h mien aranyosak ,kedvesek vagyunk... köztük énis sokszór,mert régin télleg ilyen voltam és annyiszór átt lettem verve (lányok által), hogy vagy nagyon sokkáig ismerkedem valakivel(ha komoly a dolog) vagy...
2010. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Apollo93 ***** válasza:
Ne diszkókban ismerkedj. Ilyen fiatalon NAGYON nehéz lesz egy komoly fiút találni szerintem.Van pár csak azok vagy rondák vagy ez a baj vagy az a baj:) A lányok ilyenek. Én is 16 vagy és fiú, sok barátnőm volt, de én lemondtam arról hogy majd 16 évesen találjak egy hasonló korú 16 éves komoly barátnőt. Így maradnak a ribancok aztán majd 25 évesen talán!Bár akkor is nehéz lesz.Azért én szurkolok Neked és ha meglátsz egy srácot próbáld csak a belsejét nézni:)
2010. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az én nagy kérdésem az, hogy hol lehet normális pasikra ráakadni? Az ilynek nem járnak bulizni. Olyan mintha csak véletlenül hozná össze az embereket a sors...
2010. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló,ez így van,nekem már sikerült,sok sikeert,neked is menni fog.Nem buliba ismertük meg egymást,hanem barátnőm pasija által,3 éve...:)Boldogság:D
2010. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. amúgy diszkóba nemjárok szóval nemott ismerkedek. :) remélem egyszer nekemis olyan szerencsém lesz mint néhányotoknak és összeakadok egy értelmes sráccal :)
2010. dec. 31. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!