Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk? Nagyon szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk? Nagyon szeretjük egymást, és együtt szeretnénk maradni. Melyikünk hozzon nagyobb áldozatot? Ő azt szeretné, ha a várva várt suliba már bekerültem (amiért annyit küzdöttem), éljek vele. Támogatna, de a családját sem hagyhatja cserben.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátom, nagyon szeretem....... és ő is engem. Végre.... együtt lehetünk (ugyanis azelőtt a családom nem nézte túl jó szemmel,mert szegény, és olykor-olykor iszik és akkor egy picit erőszakos,ill. arra is volt példa,hogy egy buli után motorbalesete volt,de szerencsére megúszta egy kéztöréssel)). Szóval mikor végre nem kell titokban szeretnünk egymást és minden jó... már a közös jövőt tervezgessük,és babát várok, ennek nagyon örülünk... most a napokban tudtuk meg ezt a csodás hírt...(azelőtt csak teszt, most elmentünk nőgyógyászhoz.. )ekkor az apja elhagyja a családot, az anyja beteg, és neki kell eltartania a családot, mert neki van munkahelye és a 4 kistestvérét is valamiből taníttatni kell,meg etetni is...ugye... Erre föl én bejutottam egy külföldi suliba... és most nagyon nem tudom,mi lesz... mert szeretnénk együtt élni, és nagyon szeretnénk a babát is......meg egymást is, semmiképp nem akarjuk ,,elengedni egymás kezét''...
2010. dec. 28. 22:17
1 2 3
 11/26 sasna ***** válasza:
22 : 35 - teljes mértékben egyetértek! habár nő vagyok..
2010. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nagyon megfogod bánni majd,h megszülted.Nem lesz semmi pénzetek semmire...És a sulit sem fogod tudni csinálni..Ne is gondolj a uslira zstem,hq megakaro szülni.
2010. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 sasna ***** válasza:
nem értem, h minek ilyen pénzügyi mellett szülni..
2010. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
De tényleg most álljunk meg! Neked miből van pénzed kimenni külföldre??
2010. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 sasna ***** válasza:
ok, lehet, h lett volna ösztöndija.. de most minden elúszott.. hm hm.. szép jövő, hajrá :)
2010. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb ha mindketten kimennénk... bár nem tudom, hogy kapna-e ott munkát, mert még közöpsulit se fejezett. Mi végül is meglennénk, végsősoron a szüleimnek van elég bőven pénze. Bár nagyon fukarok...... na szóval minket szerintem kisegítenének, de a családjával nem tudom mi lenne.... azt már kétlem,hogy támogatnák, mert mint mondtam, nagyon fösvények,és elég hidegen hagyja őket.... főleg így,hogy az egész kapcsolatot ellenezték. Ami meg őt illeti( a párom),jobban szeretem,mint a saját életemet. Megérdemli, és annyit küszködtünk és annyi mindent kiálltunk azért, hogy együtt lehessünk. Köszi a válaszokat..... de azért légyszi még adjatok tanácsot.....
2010. dec. 28. 22:47
 17/26 anonim ***** válasza:
menj el a suliba, mert még ha jól is keres a barátod akor sem lesz elég az ő fizetése ha 4 gyereket kell eltartania, jó suli nélkül pedig nem lesz jól kereső állásod. szerintem a baba még korai, de te döntesz..csak ő most ugye 4-et "nevel" úgymond az anyja helyett, és nem hiszem hogy lenne idelye az 5.re hacsak nem az lenne hogy te szépen otthonmaradsz vele..de gondolom az nem lenne túl jó helyzet (+ eleve szerintem lesznek még vitáitok ebből a helyzetből ezért is sztem még várnotok kéne a gyerekkel)
2010. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 sasna ***** válasza:
ok, legyetek boldogok, de minek kellett a gyerek? védekezni nem tudtok?
2010. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Úgy volt ez az egész, hogy miután már senki nem ellenezte a kapcsolatunkat, elterveztük, hogy hamarosan összeköltözünk. A suliból meg már azt hittük, hogy nem lesz semmi.... mert nekem sajna nem küldtek levelet, hogy eltolódik az egész. A régi határidő szerint pedig, nem vettek fel. Úgyhogy nem is védekeztünk. Erre hirtelen értesítenek, hogy fel vagyok véve. Ezután piszok gyorsan jönnek az események.... kiderül, hogy át kell vegye az apja helyét...... és az is hogy én babát várok....... Szóval szerintetek????
2010. dec. 28. 23:08
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Jajj sasna, én általában egyetértek veled, de ha ő direkt gyereket akart, minek védekezzen?


Kedves kérdező! Tényleg nehéz helyzet, de... Én egy elég hülye megoldást ajánlanék, jobb ötletem nincs, bár ebben benne van, hogy megint hazudnál és kihasználnád a szüleidet... szerintem nem jó ötlet, de hátha...:

Menjetek ki mindketten, szüld meg a babát, tanulj. A barátod biztosan kap kint valami munkát, bár ne számítsatok álom-állásra, sőt! De ha hajlandó bármilyen rabszolgamunka típusú munkát elvállalni (épíkezés, mosogatás, takarítás stb.), akkor megoldja. A szüleidnek mondd azt, hogy kevesebbet keres, hiszen említetted, hogy titeket támogatnának... Így barátod fizetéséből maradna, és a külföldi fizetés magasabb, a külföldi árak is magasabbak... De az ő fizetéséből nem kell megélnetek, mert a szüleid támogatnak, így azt szinte mind hazaküldheti, ami lesz kb annyi, mintha itton maradt volna.

Remélem megoldódik ez valahogy, sok sikert! És gratulálok a babához. :)

19/N

2010. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!