Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk? Nagyon szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk? Nagyon szeretjük egymást, és együtt szeretnénk maradni. Melyikünk hozzon nagyobb áldozatot? Ő azt szeretné, ha a várva várt suliba már bekerültem (amiért annyit küzdöttem), éljek vele. Támogatna, de a családját sem hagyhatja cserben.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátom, nagyon szeretem....... és ő is engem. Végre.... együtt lehetünk (ugyanis azelőtt a családom nem nézte túl jó szemmel,mert szegény, és olykor-olykor iszik és akkor egy picit erőszakos,ill. arra is volt példa,hogy egy buli után motorbalesete volt,de szerencsére megúszta egy kéztöréssel)). Szóval mikor végre nem kell titokban szeretnünk egymást és minden jó... már a közös jövőt tervezgessük,és babát várok, ennek nagyon örülünk... most a napokban tudtuk meg ezt a csodás hírt...(azelőtt csak teszt, most elmentünk nőgyógyászhoz.. )ekkor az apja elhagyja a családot, az anyja beteg, és neki kell eltartania a családot, mert neki van munkahelye és a 4 kistestvérét is valamiből taníttatni kell,meg etetni is...ugye... Erre föl én bejutottam egy külföldi suliba... és most nagyon nem tudom,mi lesz... mert szeretnénk együtt élni, és nagyon szeretnénk a babát is......meg egymást is, semmiképp nem akarjuk ,,elengedni egymás kezét''...
2010. dec. 28. 22:17
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) !!!

Asszem összejön ez majd!!!!! Tök boldog vagyok. Épp most telefonált a párom, hogy a nővére ( kimaradt, hogy az is van, bár ő már pár éve férjhez ment egy pénzes pasihoz)megsajnálta....... Bár a nővére pont az apjuk miatt nem tartotta a családdal a kapcsolatot, szóval valószínű, hogy majd ő segíti a családot anyagilag, amíg mi távol leszünk..... hááááttt nagyon remélem.... mi 2 évig lennénk kint...... köszi mindenkinek..... szorítsatok, hogy összejöjjön....... megírjam,majd mi lett????

2010. dec. 28. 23:25
 22/26 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megird:D. Sok boldogságot:)
2010. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Óh, hát akkor neked mégiscsak szerencséd van. Remélem innen már minden összejön majd. :)
2010. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 sasna ***** válasza:

csak azt is tudni kell ám, h az embernek először munkája kell, h legyen, aztán jöjjön a gyerek.. gondolom, 18 évnél nem idősebbek.. meg is lehet ám bánni a fiatalon való szülést, SŐT, emberek, olvastátok ezt a részt?


" olykor-olykor iszik és akkor egy picit erőszakos " - ez csak fokozódni fog..

2010. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Én 18 éves vagyok, ő 20.

Azt h néha-néha iszik, ez mostmár inkább múlt.... de sajnos a szülei házassága is ezért ment tönkre, mert az apa ivott... ettől függetlenül én bízom benne...

2010. dec. 29. 09:52
 26/26 sasna ***** válasza:
nem fog jóra vezetni, de jó reménykedést.. ugyanis, ilyenkor vagy az történik, h a pasi szöges ellentéte lesz az apjának, vagy ő is ugyanúgy inni fog.. és itt már rácáfolt a viselkedésével arra, h nem fog inni.. de azért kivánom, h ne igy legyen..
2010. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!