Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig tisztán szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig tisztán szeretem a barátomat és mindig kihasználnak. Most nem szabad szeretni?

Figyelt kérdés

vagy ne mutassam ki?

miért kapom én ezt mindig?

a szex oltári jó velem, mindenki ezt mondja, nem ez lehet a félrelépés oka.

akit szeretek miért nem szeret ugyanúgy engem?

és miért azok szerelmesek belém, akiket lekoptatok magamról? azok meg lehozzák a csillagokat :(

szerintetek?


2010. dec. 29. 18:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na és a horoszkópod? :) Rák, vagy skorpió? Esetleg halak?
2010. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Rendesfiú/19 ***** válasza:

soha ne legyetek olyan, mint 18:56

Ha ilyen leszel, sok szeretetre ne számíts.

2010. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ne mutasd ki annyira, mert onnantol nem vagy kihivás nem érzik hogy vadászni kéne rád és erőlködni hanem csak egy butor leszel a fiukat szivatni kell néha

25f

2010. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hogy tudják bizonyitani a helytállásukat
2010. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, azért néha nem árt ha hűvösebb vagy. Én megfigyeltem a mostani barátomon is, ha kicsit rosszabb kedvem van vagy valami, és nincs úgy kedvem senkihez, így hozzá sem, nem vagyok bújós meg semmi, akkor ő sokkal jobban elkezd teperni. Ez szerintem a vérükben van. Kell nekik egy kis kihívás, ha könnyen adod magad, akkor nem leszel érdekes számukra.
2010. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Azért teper, mert azt akarja, hogy boldog legyél....:)

De ha mást adsz elő, és ezt megtudja, akkor már nem érdekelné annyira:(

2010. dec. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

de kát hogy ilyen játékokból kell hogy álljon a szerelem

2010. dec. 30. 09:26
 18/18 A kérdező kommentje:
*kár
2010. dec. 30. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!