Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kiröhögött, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kiröhögött, mert bajuszgyantán voltam. Nekem ez szarul esett. Fiúk, ti is kiröhögnétek a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Mert hát ez szerintem természetes dolog, nekem sötétbarna, vastagszálú hajam van, nem vagyok szőke, erősebb a szőr a lábamon, karomon is. A bajusz nem olyan, mint egy pasinak, de hát ott van, szóval szoktam gyantáztatni. Barátom meg kiröhögött..szerintem ez nem volt vicces.

21L


2010. dec. 30. 17:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én is kiröhögtelek volna a helyében. Ez kb. olyan, mintha mindig bejelentéd, amikor eü betétet vagy bugyit cserélsz.
2010. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem bejelentettem, hanem kérdezte, hogy mit csinálnak rajtam, mikor elmegyek
2010. dec. 30. 17:44
 13/22 anonim ***** válasza:

Én is kiröhögném, akinek bajusza van az nem nő az én szememben!

20f

2010. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
"ez női titok" és kész, lezárod. Amúgy szerintem jobb fakíttatni vagy békén hagyni, mert ha begyullad, az sokkal cikisebb, mint ha csak szőrös. Ha nagyon erős bajsza van egy nőnek, akkor meg hormonkivizsgálásra kéne menni, nem gyantázásra.
2010. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
nekem nem erős, mondtam, hogy nem vészes. nem szokott begyulladni, nem is pirosodik be utána
2010. dec. 30. 17:55
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem röhögnélekki
2010. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem se kellett volna kiröhögnie, nemhogy örülne... :S

Én azokat az embereket nem értem, akik azon csodálkoznak, ha egy lány/nő elmegy bajuszgyantára. Hogy ebben mi olyan különös?! Én is gyantáztatom, és nekem alapból ez volt természetes, mert nekem is látszódik, igaz, hogy csak közelről. De mivel nem akarom, hogy a barátom amikor meg akar csókolni, a bajszomat nézze, ezért legyantáztatom. Ilyen egyszerű.. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni. Ez azoknak szól, akik divatmajomnak meg nem tudom minek neveztek téged.. Azt meg nekem ne mondja senki, hogy neki nincs bajsza, mert mindenkinek van, csak van akinek szőke, van akinek sötétebb, de mindenkinek van. Na most nekem egy lányon ha látom hogy szőke bajsza van, az a nem esztétikus. Nem az, hogy igényes és elmegy kozmetikushoz. Ez nálam az alapigényességbe tartozik.. De kinek hogy ;)

Kedves kérdező, én egyetértek veled, akik meg nem, azoknak bajuszban gazdag csókolózást kívánok.

17l

2010. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

sztem mindenképp szedesd, ez nem kérdés

nem esztétikus

20L

2010. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy több "bajszod" van, mint egy átlagos nőnek, ami nagyjából 0 körüli, tehát igen. Kinevetnélek.


Nem azért, mert gyantáztatod magad, hanem azért, mert azt hiszed, szükséged van rá.


Ha esetleg ténylegesen szükséged van rá, akkor hagyd abba pár napig. Majd rájön, hogy a bajuszgyanta nem vicces dolog. :D

2010. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De milyen érdekes, hogy a fiú hozzászólók naygrésze azt mondta, hogy felesleges, mivel alig van és az terészetes (én sem szeretem a meztelen csigáka,t aki a karját borotválja, az minimum gyökér), a lány hozzászólók meg egyenesen undorodnak a szőrzettől és itt éljenzik a kérdezőt. Akkro most kinek fontosabb a külső?
2010. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!