Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kiröhögött, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kiröhögött, mert bajuszgyantán voltam. Nekem ez szarul esett. Fiúk, ti is kiröhögnétek a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Mert hát ez szerintem természetes dolog, nekem sötétbarna, vastagszálú hajam van, nem vagyok szőke, erősebb a szőr a lábamon, karomon is. A bajusz nem olyan, mint egy pasinak, de hát ott van, szóval szoktam gyantáztatni. Barátom meg kiröhögött..szerintem ez nem volt vicces.

21L


2010. dec. 30. 17:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én pl, nekem nagyon picit látszik, simán csak csipesszel kiszedem és kész, de ezt egyedül a fürdőben, senkinek nem kell erről tudnia. Ugyanúgy ahogy a lábszőrtelenítést sem jelentem be, se a barátomnak se senkinek. Szerintem inkább azért nevetett ki, mert eddig lehet nem tudta, hogy ezt is gyantázzák sőt kozmetikushoz is mennek miatta, bevallom ezt én is tök feleslegesnek tartom, ezért nem fizetnék.
2010. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is van, csak szerencsére szőke.. Életemben kb 2x gyantáztattam le és a kipörsenés csak akkorra múlt el, mire ki is nőtt.. Nagyon rosszul nézett ki.. nem volt bajszom, de ki volt pattogva.. feltűnőbb volt, mint a szőr előtte..

Akinek nem tetszik, nem néz oda!! Ennyi.

2010. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!