Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi kedvességet nem tanúsíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi kedvességet nem tanúsított irányomba. Hát ez így nagyon nem lesz jó. Hogy álljak hozzá?

Figyelt kérdés

El sem hiszem hogy most ezt kell írnom. Msn-en beszélgettünk ma este. Élőben a tenyerén hordoz, msnre csak miattam megy fel csak velem beszél, ott is rendben ment eddig minden. Ma azonban alig kérdezett felőlem, kedvesség nuku, semmi. Megőrülök rajta. Hát én igenis igénylem ezt, a törődést meg a sok kedvességet a barátomtól, mert én is megadom neki!!!

Eddig ő is, maximálisan, nagyon kimutatta az érzelmeit de ma nem tudom mi volt...

Azt tudom hogy tanult egész nap meg tegnap is és eléggé stresszes a vizsgái miatt. Érdekes én meg akármilyen kimerült vagyok szépen beszélek meg minden. Szép bókot írtam neki ma lány létemre, semmi reakció. Pedig egészen tegnapig halálosan szerelmes volt belém, kétség sem fér hozzá de akkor mi ez a viselkedés mégis??!!!

2 nap múlva találkozunk még nem is mondta hogy mennyire várja pedig a múltkor ilyenkor még a napokat is számolta...

Tegnap még írt hozzám egy verset. Piszkosul hiányzom így írta szó szerint..ma meg mintha egy haver lennék.

De akkor majd ne is várja hogy neki adjam a szüzességem...így is sokat engedtem...3 hónap után...

Szóvá tegyem ezt neki? Hogy nekem mindig szükségem van az odafigyelésre? A kutyám is beteg, tudja hogy aggódom érte beszélek is róla de nem ír semmit...hát öcsém.

Kiakasztónak tűnhetek így olvasva de akkor is.

Vélemények?


2011. jan. 9. 22:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Dehogyis szakítunk, isten ments ilyenről szó nincs!!

Ez egy nagyon jó kapcsolat szeretjük egymást...egy rohadt msn-beszélgetés nem teheti tönkre.

Hát nem tudom ha elmondanám a sok hülyeséget ami nekem rosszul esik...mindig az van hogy rájövök hogy feleslegesen problémáztam a semmin. Meg hogy ilyen butaságra szót se kellett volna ejteni...

2011. jan. 9. 23:15
 12/23 anonim ***** válasza:

Látod, szereted őt nagyon és valószínűleg ő is téged.

Ha van kedved azért írhatsz példákat. Persze jobb, ha ezt vele beszéld meg....

2011. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom, hogy hülyét csinálj magadból és engedj neki mindent. De picit legyél türelmes, főleg ha apróságokról van szó. Ha nem tetszik valami, beszélj vele. De ne úgy derüljön ki számámra, hogy napokig szivatod vagy goromba leszel vele vagy érzelmileg zsarolod stb..
2011. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A női kombinálás iskolapéldája! Komolyan mondom felment bennem az ideg. Szar napja volt, kész. Miért nem lehet egy kicsit békén hagyni a másikat? Nem lehet állandóan egymás nyakán lógni. Itt pörögsz, meg szemeteled tele az internetet az idióta kérdéseddel, és még engem is felidegesítesz!

26/F

2011. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Őőő én nem szépítem a helyzetet...a titulusnak megfelelek teljes mértékben. De legalább már nem estem neki ezzel:P

Veletek "beszélem" meg az ilyen dolgaimat és nem húzom az agyát ezzel..

2011. jan. 10. 00:00
 16/23 anonim ***** válasza:
Jól van, már lenyugodtam, de készülj fel, hogy lesz még ilyen. Sőt olyan is lesz, hogy neked lesz szar napod, de nehogy már ilyenen bukjon el egy kapcsolat, vagy legyen veszekedés.
2011. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Örülök hogy megnyugodtál!

Csak tudod..megint beleültetted a bogarat a fülembe, mert nekem is volt már többször pocsék napom, ki voltam készülve, beteg is voltam, fogytam egy hét alatt 3 kg-ot, mégis akkor is éreztettem vele, hogy fontos, rámosolyogtam, elmondtam hogy szeretem még vicceskedtem is neki...

mert ÉN szeretem...

2011. jan. 10. 00:11
 18/23 anonim ***** válasza:
Mert te TE vagy, más meg MÁS. Aludjál inkább.
2011. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Oké meggyőztél. Megyek már nemsoká XD

Csak még msn-en is győzködnek:DD

2011. jan. 10. 01:11
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem igazán örülnék, ha ilyen csajom lenne :(
2011. jan. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!