Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom ezt a cikket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom ezt a cikket marhaságnak? "Kell egy kis intimitás Reggelenként együtt a fürdőszobában – megöli a vágyat? A férjem legalábbis a minap így nyilatkozott."

Figyelt kérdés

"Férjének valahol igaza van. Mialatt az egyik a fülét tisztítja, addig a másik mellette a fogát mossa – ez eléggé kiábrándító. Ezenkívül férje végig szemtanúja annak, hogy egy kócos álomszuszékból ön milyen eszközök segítségével alakul át sugárzó szépséggé. És pontosan ez az, amiről ilyen részletességgel nem akar tudomást venni. Sokkal szívesebben veszi azt, ha önt már „átváltozva”, és kikészítve csókolhatja meg a reggelinél. A fürdőszobában együtt töltött idő sokak szerint illúzióromboló. Ez árt a romantikának, mely a szexuális vágy alapja. Tehát: tanácsos fél órával hamarabb felkelni, és esténként fél órát várni addig, amíg a másik elkészül. Inkább szerelemre felkészülve jönni ki a fürdőszobából, mint olyan nőként, akit a férje a fogselyem használata közben is látott."



Nem tudom ti hogy vagytok vele, de fél év után én a barátommal amikor együtt alszunk együtt mosunk fogat, amíg az egyik tollászkodik, addig a másik pisil, vagy éppen fület pucol. Én vagyok csak ilyen ízléstelen?


2009. jan. 30. 20:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én párom pl szokta nézni miközben festem magam, bár amikor a szemceruzával ügyeskedek nem mer odanézni..
2009. jan. 30. 21:42
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Jézus ez a cikk baromság
2009. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért a pisi az intim dolog,egyedül szeretem csinálni,ha nincs bent ő.
2009. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ok intim dolog, de akkor sem történik tragédia, ha te épp pisilsz, és neki be kell valamiért szaladni a fürdőbe(már ha egy helyen van a wc meg a fürdő).
2009. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a cikket a femina.hu-n olvastam még anno. Szerintem is baromság. Persze mindig megfordul a fejemben, hogy vajon hogy nézek ki ébredés után, de hát istenem...a jó szex is megviseli az embert :D Akkor is kócos vagyok, izzadt, piros, nedves, miegymás :)

Mi együtt fürdünk, mosunk fogat. Simán sminkelem magam, a kontaktlencséim is beteszem, betétet is tettem már fel előtte és tampont is vettem ki, mert megkívántuk a hancúrozást :D

A WC-zés az mindig külön progi.

2009. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalakon tipikusan ilyen cikkek jelennek meg.

Mi az igaz. Egy cikk? Vagy az élet?

2009. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem csupát Te gondolod marhaságnak. Nekem is ez e véleményem. Ilyen cikkeket olyan nők szoktak írni, akikhez férfi a legutóbbi bombariadókor ért hozzá (a nagy lökdösődésben véletlenül) és akik a nagy feminizmusukban már eljutottak odáig, hogy A-tól Z-ig tudják milyen érzés egy t*k*n rugás.
2009. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon üres, szerencsétlen, szélsőségesen materialista ember írta ezt. Aki még senkit sem engedett közel magához.

Lelki nyomorék.

Nagyon sajnálom az ilyet, így, ilyen üresen élni rosszabb lehet a halálnál is.


Megnézném, milyen mikor nagyon be van rúgva. Akkor tuti előjönne, mennyire nyomorult - vagy szeretetéhes. Akkor még tán volna remény...

2009. jan. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!