Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házisárkány vagyok? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házisárkány vagyok? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A páromnak sok olyan lánnyal volt kapcsolata, akik sztem súrolják a k***ság határát (olyan lányok pl,aki egy este 6-8 pasit kényeztetett vagy pl barátjának nője volt, mégis kavartak, vagy simám rámászik más barátjára stb) A párom bulizós, és eléggé esélyes hogy össze is fut ezekkel a lányokkal. Jóarcozik velük, mert ahogy mondja neki nincs baja velük. De ezekkel minddel volt közös múltjuk.....

Nem érti miért nem bízok benne! Elvárja hogy elhigyjem, hogy már nem állna össze velük.

Én pedig sajnos nem tudom leküzdeni a féltékenység hangját, nem szeretek mindig vele menni bulizni, mert egyrész nem akarok olyan kapcsolatot, ahol ellenőrizgetem, másrészt nekem kevesebb bulizásra van igényem.

Nem tudok megbízni a páromban. ÉS ez lassan megkeseríti az életem. Ő meg rám aggatja,h házisárkány vagyok..... Ti mit gondoltok..


2011. jan. 11. 12:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
balegyenes
2011. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

én nem is állnék szóba olyannal aki végigment egy tucat ribin

virgin boys <3 :D

2011. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Neki vagy nekem? :)
2011. jan. 11. 12:40
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Akárcsak az én páromat hallanám, mikor megideologizálja nekem, hogy kivel, miért ne tartsam a kapcsolatot. Ugyanazt tudom itt is mondani: vagy hiszel neki, bízol benne vagy halálra van ítélve a kapcsolatotok. Felnőtt embernek nehogy már megmondják kivel beszéljen, kivel ne. Általános iskolás korban anya megmondhatja, később már nem. A páromtól elvárom, hogy higgyen bennem minden körülmények között. Ha el mer mellettem aludni éjszaka, akkor higgyen benne, hogy másko sem bántom, hiába van rá lehetőségem. Ez különben kétirányú dolog. Mindkét irányból így kellene működni.

Azzal, amit viszont csinálsz, semmi mást nem érsz el, csak rádöbben a párod, hogy nem bízol benne, tehát nem is vagy igazi társ, csupán egy átlagos házisárkány.

Ez van.

2011. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Uh, köszi az őszinteséget! Én nem mondom meg neki amúgy h kivel ne beszéljen, meg ilyenek. Csak azt mondogatom, hogy félek ... és h nehéz elhinni....

Te meg tudod nyugtatni a párod? Vagy azt várod h megnyugodjon magától?

Ha bennem van a félelem, tehetek valamit, hogy eltűntessem?

2011. jan. 11. 12:44
 6/21 A kérdező kommentje:

Ja igen, és azért azt nézd meg, hogy ha eddig ilyen lányok kellettek neki..... akkor sztem jogos a félelmem. Más bnőjét meg is csalta, nem is egyszer, pont ilyen lányokkal.

Én elhiszem, hogy az emberek változnak..... De ezek után sztem nehéz biztosnak lenni benne!

2011. jan. 11. 12:47
 7/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nem szoktam megnyugtatni a párom. Valóban azt mondom neki, amit neked is leírtam.

Ha félsz, az a te bűnöd. Tudtad, hogy milyen, mégis belementél ebbe a kapcsolatba. Ez a te kockázatod. Minden kapcsolatban megvan mindenkinek a saját kockázata, amit vállalt, mikor belement. Ezt nem lehet a másikra átrakni. Viselni kell.

Egy okos ember mondta (nem én) egyszer:

"Az, hogy szenvedek miattad, az én kockázatom."

2011. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ja! A félelmet meg roppant egyszerű eltüntetni. Ha megcsal, akkor neki jobbra, neked balra. Nem kell ezt túllihegni. Egyszer megbeszélni, hogy kinek mi a legfontosabb egy kapcsolatban. Ha te elmondtad volna egy ilyen beszélgetés alkamával, mi az ami zavarni fog, lehet, hogy ő mondta volna, hogy akkor felejtsétek el egymást, mert nem tudja teljesíteni az elképzeléseidet.

Gondolj bele, mindenki utál folytonos nyomásban élni, ami időnként vitákkal van tarkítva.

2011. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! De mi van ha azt csinálja, h ezzel azzal félrelép, aztán nem is derül ki. Eddig ugyanis ez volt a trend nála.

Igen, tudtam, hogy ilyen.... és belementem a kapcsolatba. De sajnos csak amikor benne vagy, csak akkor tudod milyen nehéz, ha te meg teljesen más típusú ember vagy.

De még egyszer köszi az egyenes kommentet!!!!

2011. jan. 11. 12:59
 10/21 anonim ***** válasza:

Függhet a szórakozástól is.

A bulizás miatt kérdezem, mert régen én is hasonló voltam, viszont már nem is bulizok csak maximum 2havonta.

Nekem kb ez kellett hogy ne olyan legyek.

Illetve számít talán a kor. Hány évesek vagytok?

2011. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!