Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házisárkány vagyok? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házisárkány vagyok? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A páromnak sok olyan lánnyal volt kapcsolata, akik sztem súrolják a k***ság határát (olyan lányok pl,aki egy este 6-8 pasit kényeztetett vagy pl barátjának nője volt, mégis kavartak, vagy simám rámászik más barátjára stb) A párom bulizós, és eléggé esélyes hogy össze is fut ezekkel a lányokkal. Jóarcozik velük, mert ahogy mondja neki nincs baja velük. De ezekkel minddel volt közös múltjuk.....

Nem érti miért nem bízok benne! Elvárja hogy elhigyjem, hogy már nem állna össze velük.

Én pedig sajnos nem tudom leküzdeni a féltékenység hangját, nem szeretek mindig vele menni bulizni, mert egyrész nem akarok olyan kapcsolatot, ahol ellenőrizgetem, másrészt nekem kevesebb bulizásra van igényem.

Nem tudok megbízni a páromban. ÉS ez lassan megkeseríti az életem. Ő meg rám aggatja,h házisárkány vagyok..... Ti mit gondoltok..


2011. jan. 11. 12:28
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm 14:58!!!! Az a helyzet, hogy igazad van biztosan. Akkor nem értem miért kell neki ilyen lány, mint én. Nem enged el, hiszen el akartam már hagyni a különbözőségünk miatt.

És talán ki is mondtam a kulcsszót. Csak nehéz, mindig reménykedek.... h mégis igaz amit mond.....h mégis bízhatok benne .....de mégsem tudok....

Köszönöm a hozzászólásokat!

2011. jan. 11. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!