Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házisárkány vagyok? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házisárkány vagyok? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A páromnak sok olyan lánnyal volt kapcsolata, akik sztem súrolják a k***ság határát (olyan lányok pl,aki egy este 6-8 pasit kényeztetett vagy pl barátjának nője volt, mégis kavartak, vagy simám rámászik más barátjára stb) A párom bulizós, és eléggé esélyes hogy össze is fut ezekkel a lányokkal. Jóarcozik velük, mert ahogy mondja neki nincs baja velük. De ezekkel minddel volt közös múltjuk.....

Nem érti miért nem bízok benne! Elvárja hogy elhigyjem, hogy már nem állna össze velük.

Én pedig sajnos nem tudom leküzdeni a féltékenység hangját, nem szeretek mindig vele menni bulizni, mert egyrész nem akarok olyan kapcsolatot, ahol ellenőrizgetem, másrészt nekem kevesebb bulizásra van igényem.

Nem tudok megbízni a páromban. ÉS ez lassan megkeseríti az életem. Ő meg rám aggatja,h házisárkány vagyok..... Ti mit gondoltok..


2011. jan. 11. 12:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
én 21, ő 24, de még erősen bulizgatós.
2011. jan. 11. 13:03
 12/21 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, sajnállak.

Elég tré helyzetben vagy.

Én kiállok férfitársaimért, de 24 éves és minden hétvégén bulizik, iszik stb?

Mert pl én 20 éves korom után már nem buliztam aktívan.

Az se jó ha nyomozgatsz utána, de megcsalhat úgy hogy nem tudsz róla.

Én úgy lettem olyan mint a barátod, hogy velem is megcsinálta az exem.

Tehát te ne legyél olyan, ha megcsal akkor se.

Viszont ezt tényleg vállaltad, innentől már rajtad múlik hogy mennyire szereted, együtt tudsz lenni így vele, mert ha mindig ezen parázol, az vélhetően neked se jó.

Szerintem hallgass a szívedre, és az eszedre is.

Én úgy vágytam más nőkre, hogy nálunk a szex laposodott el. Mert másra nem kellenének neki se. A szex terén nyílj ki előtte jobban ha még nem tetted, illetve csinálj vele pikánsabb dolgokat (itt nem pisi-kakira gondoltam :D) de legyen fantáziadús extrém helyzet, vagy hely, nekem sokat számítana.

A másik pedig hogy szervezz bele egy kétszer a hévégékbe, pl kirándulás stb, nekem pl jobban tetszett egy hétvégi kiruccanás mint a bulizás. Szűk baráti körben lévő társalgás iszogatás nálunk népszerübb, és senki nem csal meg senkit. Mert szerintem a buliban lévő dobogón táncolás a díszmajmoknak való, érett embernek már nem igazán.

Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm a jó ötleteket! ÉS az őszinteségedet! És hogy férfi létedre nem hordasz le, amiért kételkedek :)) Mindenképpen megpróbálom amiket írtál!
2011. jan. 11. 13:26
 14/21 anonim ***** válasza:
Szívesen. Drukkolok hogy sikerüljön!
2011. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Háh igen en is hasonlo helyzetbe vagyok, mert tavakpcsolatban elek. Eloszor is en is nagyon feltekeny vagyok egyszer mar szakitottunk emiatt, De mindig azt mondja nekem, ha o megakarna csalni ugyis megtenne, nem tudnek ellene tenni semmit, tehat vagy megbizol vagynem benne, megtortenhet, en ket dolgot tudok ajanlani. Sex ha mindent megadsz neki, es jol megy nem fog megcsalni ketto, mennyel el te is bulizni ne hivd had hivjon o, hidd el erdekelni fogja. Es tenyleg ne gondolkozz rajta megcsal-e vagy nem, mert tonkretesz, es a kapcsolatotok is ramehet. En azt szoktam csinalni, ha epp abban a modban vagyok hogy felhivnam mit csinal, mert tudom hogy bulizik, veszek egy sort valamit megsom zenet hallgatok, es megprobalok nem arra koncentralni hogy o vajon most mit csinalhat epp. Bizz benne, ha nem tudsz barmennyire is probalod, akkor nem o a neked valo.
2011. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszi!! Ha erőt veszek magamon, és kibírom... működhet a kapcsolat..... DE meddig lehet összeszorít foggal kibírni..... Vagy lassan beleszokok?

HA félrelép..... honnan tudjam? Eddigi bnői nem tudták meg... Abban bízhatok,hogy ha nekem elmesélte, hogy félrelépegetett és nem bukott le, akkor az már jó jel. Tévedek? De ez sem elég,hogy nyugodt legyen az estém,ha ő meg .....emlék-mentesre issza magát épp.

2011. jan. 11. 14:30
 17/21 anonim ***** válasza:
Félrelépett a lányokkal vagy szingliként szórakozott el velük?
2011. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mindkettő.
2011. jan. 11. 14:58
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi tényleg szeret, akkor fel sem merül bennem az hogy megcsal-e esetleg. ha felmerül, akkor nincs értem annyira oda az a pasi. Tapasztalatból mondom. ez nem jelenti azt hogy meg is csal ténylegesen, de lehet hogy nincs annyira oda értem, mint amennyire én azt szeretném.


Rossz kérdés az, hogy megcsal-e. Mert ha netán nem, akkor is ezen agyalsz, ha meg igen, úgyse tudod meg. A kérdés az, hogy az ő életmódja megfelel-e neked. Én úgy látom hogy nem. Akkor le kell vonni a következtetést, hogy nem vagytok egymáshoz valók. Ha az én pasim nélkülem járna folyton bulizgatni, akkor vagy az a baj, hogy én nem vagyok éjszakai tündérke, ezért megy, vagy nem kíváncsi rám, azért megy. Egyik sem jó. Egyszer egyszer nyilván szüksége van az embernek saját programra, de heti rendszerességgel ez nem egészséges.


Olyan fiúval kell összejönni, akinek az életstílusa és életfelfogása passzol az tieddel. Ha több barátnőjét megcsalta, akkor vagy azt jelenti hogy nagyon felszínes, vagy azt hogy ő ezt normálisnak tartja. Nagyon nagy hiba abba beleesni, hogy milyen jófej helyes pasi és majd én megszelidítem. Ez kb 1000ből egynek sikerül. Neked nem, mert nem úgy viselkedik veled, hogy arra lehetne következtetni, hogy beléd esett alaposan. Sajnálom, de ez az igazság.


Dughatod a fejed a homokba, jaj nem, meg majd megszokom hogy ilyen. De már minek szoknád meg. Téged ez zavar, mert mát vársz tőle mint amit ő adni tud. Az ilyesmit be kell látni. Ha te is ilyen lány lennél, akit ez nem zavar, akkor egymáshoz valók lennétek. De nem vagy ilyen. Húzhatod nyugodtan, évekig is mehet így egy kapcsolat, aztán majd valakinek beüt egy másik partner, a másik meg majd jól megsértődik, hogy az a szemét otthagyott. Igen, mert várható volt hogy így lesz mert ami nem passzol az nem passzol. Ettől még tarthatod vele a kapcsolatot, de tudva, hogy miről is szól ez a dolog, és nem mást beleképzelve. Részéről ez a kicsit több mint szeretői kapcsolat. még lehet hogy nem volt mással. maga se tudja mit akar. Ehhez mérten kell kezelni.


32/N

2011. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
De a szinglis ez az, nem érdekel.... Az hogy rendes lányokat ilyenekkel csalt meg, akiket meséltem az elején...... az nyugtalanít nagyon. Igaz járt is ilyen kétes erkölcsű :P lányokkal.... azokat bezzeg nem csalta meg..... mondjuk azok rövid kapcs-k voltak... De a lényeg, h én olyanok miatt aggódok, akikkel mind mind volt múlt és jelen vannak az életében, akármikor összefuthatnak buliban....
2011. jan. 11. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!