Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak éretlen vagyok, túl válogatós, vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés
Még nem volt kapcsolatom, és mindig azt hiszem, hogy nagyon szeretnék már barátot, de ahogy összejönne a dolog, mindig visszavonulót fújok. Szerintem most is nagyon beleszerettem egy fiúba, úgy volt, hogy barátkozunk, de kiderült, hogy ő is többet akar. Eddig hihetetlenül jól éreztem vele magam, majd meg bolondultam érte, most meg hirtelen beijedtem, és már nem is szeretném annyira az egészet. 18 éves vagyok, és egyszerűen nem értem magam...
2011. jan. 17. 14:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mintha csak én irtam volna..nem gondoltam volna hogy vki ugy érez mint én.:S:S:S azt hittem csak én vagyok ilyen nem is tudom milyen ha jól vettem ki amit írtál akkor ugyan ez volt /van nálam is.. Anniy tanácsot tudodk adni..hogy ami most velem is van van egy fiu és ugyan ez volt beijedtem és menekülni akartam... aztán vhogy mégis rászántam magam és átgondoltam és hagytam hogy történjenek a dolgok és nem bántam meg... ne félj.. minnél többször nem mersz belevágni annál roszabb és nehezebb lesz később legalábbis szerintem saját magamból kiindulva(remélem érhteően irtam le amit akartam:D:D:D:D)
2011. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!