Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves vagyok soha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok soha nem volt még szerelmes belém lány. Külső vagy belső alapján döntötök lányok?

Figyelt kérdés

A külsőm az egy dolog. Sok sok lány ismerősöm szerint egy fő nyeremény vagyok, és nagyon jól fog járni aki velem kezd. És ezt sok ismerősöm mondja, olyanok is, akikkel túlságosan nem közeli a viszonyom. Mert kitartó vagyok, türelmes, önmagáért szeretem a másikat, nem használom ki, és állítólag jó a humorom is. Adok a külsőmre, azonban inkább vékony vagyok, ha gyúrok akkor sem leszek több, állítólag a testalkatom ilyen, az orvosom szerint ne változtassak rajta. Ismerkedéssel semmi baj, lenne lány aki szívesen összejönne velem, de nem érez szerelmet. Sőt le is feküdne velem, de nem szerelemből. 23 év alatt senki nem szeretett belém,

Kivétel nélkül mindenki: Nem jössz be nekem, avagy nem vagy az esetem.


Mit tegyek? :S Örökké nőtlen maradok? :S


2011. jan. 19. 10:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Orvosom szerint ne valtoztassak rajta:DDDD Ez jo...egyebkent pedig te döntöd el hogy milyen testet szeretnel,ha edzel akkor "kinönek az izmaid" mindegy hogy most 50 kilo vagy ággyal együtt ami nem eppen guszta.Konkretan en felnek a lany helyeben ha szeles idö jön.
2011. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradsz örökre nőtlen:)


Egyébként a szerelem egy olyan érzés, ami teljesen illogikus és nem lehet tudni, mitől alakul ki. Valaki iránt képesek vagyunk érezni, más iránt meg ha megfeszülünk sem. Lehet az illető jófej, kedves, humoros, jóképű, ha nem jön a plusz, akkor nem esünk szerelembe. Tehát a szerelem független a kinézettől, a habitustól, szociális helyzettől. Mondok egy példát: akibe eddig a legjobban szerelmes voltam, ő képtelen volt belém szeretni és ő maga is bánkódott azon, hogy miért nem. Pedig elmondása szerint soha nem találkozott még ilyen normális, szép, okos lánnyal mint én, egyszerűen nem érti, miért nem érzi a pluszt irántam. Látod, erre mondtam, hogy ezt nem lehet megmagyarázni. Akkor fog rád lecsapni a szerelem kedvesem, amikor a legkevésbé se számítasz rá. Csak aztán reméld, hogy kölcsönös lesz.


25 N

2011. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 napietus ***** válasza:
100%

szerintem ha növeled a lány ismerőseid számát, nő az esélyed is. képzelj el koncentrikus köröket. ismersz valamennyi lányt. azon belül van valamennyi, akik Neked tetszenek. azon belül valamennyi, akinek Te is tetszel. azon belül néhány, akikkel kialakul mélyebb kapcsolat, ill. fogalmazhatunk úgy is, hogy egymásba szerettek. és ezen belül lesz egy, aki az életed párja lesz.


logikus, hogy minnél nagyobb számú elem van az első halmazban, annál nagyobb a valószínűsége, hogy a legbelső halmaznak lesz eleme.

2011. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem én írtam ki ezt a kérdést?:D detto ugyanez nálam.

Nincs idő semmire, mert suli + meló. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.

De amúgy valszeg tényleg az ismerősi körből jön a nagy Ő.

2011. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

47 éves vagyok, 3 lány gyerekem van és 2 váláson túl de még én sem tudtam megfejteni, hogy mi a fene lehet iylenkor a nök fejében.


Mission Impossible!

2011. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legfontosabb, hogy a srác ápolt legyen (borotvált, tiszta, szép mosoly) aztán meg az, hogy nem modellalkat, az már nem lényeg. Abból, ahogy beszél egy srác velem, sok mindent megtudok állapitani, szóval erre is figyelned kellene. LEGFONTOSABB, légy határozott, ne tűnj nyámnyila, taknyos kölyöknek, mert ha ilyen vagy, akkor már a szépséged sem segit.

Én bevállalnálak...

Még egy tanács: netes társkeresőn ne próbálkozz, ha eddig elfecsérelted az időt, akkor inkább próbálj meg baráti körből szerezni csajt.

19/L

2011. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

47 éves vagyok, 3 lány gyerekem van és 2 váláson túl de még én sem tudtam megfejteni, hogy mi a fene lehet iylenkor a nök fejében.


47 év alatt már rájöhettél volna, hogy a szerelem nem függ semmitől, az vagy jön vagy NEM. Nincs rá racionális magyarázat. Attól, hogy Pisti jóképű, okos és gazdag, önmagában nem indítja be a kémiát. Viszont könnyen lehet, hogy Józsi, aki csúnya, nem túl okos és csóró, olyan vonzalmat kelt bennem mint még soha senki. Ez így működik, mióta világ a világ. És nem csak a nőknél.


25 N

2011. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"ha gyúrok akkor sem leszek több, állítólag a testalkatom ilyen, az orvosom szerint ne változtassak rajta"


Ha gyúrsz akkor nőni fogsz..ok genetikádon nem tudsz változtatni,és sosem lesz belőled egy Arnold..de attól még BÁRKI " ki tudja gyúrni" magát..max valakinek lassabban megy,viszont akkor szálkásítanod később könnyebb lesz.

2011. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-12 12:36


Tényleg bevállalsz? küldj privit

2011. szept. 20. 20:55
 20/20 anonim válasza:
sikerült találni csajt azóta??? küldj magadról képet!!!! én külső alapján első körben,szem,magasság,formák, aztán jön a második ahol már számít a kisugárzás,fellépés,hang,öltözködés a harmadik körben pedig ismerkedés ami azt jelenti hogy megismered a lelkét, gondolkodását,érzéseit az illetőnek hogy mennyire passzoltok ill. hasonlítotok... titok ;) de ami még nagyon számít sztem a szexualítás! :)
2013. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!