Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban jobb lenni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban jobb lenni, vagy egyedül?

Figyelt kérdés
indokold meg légyszi,hogy miért gondolod,és kort és nemet is írj!köszi
2011. jan. 23. 17:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát nekem 21 éves koromig nemvolt egyetlen kapcsolatom se, és nagyon hiányzott már az efféle tapasztalat. és 4 hónapja van barátnőm, hát persze nem gondoltam hogy rögtön minden a legjobb lesz, hát nem is fenékig tejfel igy az élet, de én örülök neki hogy összejött, és attól még nagyon szeretem. amúgy nemtudom mikor szenvedtem többet, előtte a magány miatt, vagy most azér mer ritkán érzem csak igazán hogy tényleg szeret. de egyre inkább úgy érzem hogy tényleg szeret, csak nehezen tudja kimutatni. remélem. de ha egyszer véget is érne, tudom hogy nagyon nehezen lennék túl rajta, már túlságosan megszeretettem ahhoz hogy könnyen elfelejthetném. szóval nekem perpill jobb kapcsolatban. ha nem lenne, még mindig egyre csak nőnének a kétségeim hogy egyáltalán létezik e valaki aki velem összejönne. am még nem feküdtünk le, szóval ez a része nem befolyásolja a véleményem.

21/f

2011. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nemrég szakítottunk a barátommal, 1 év után, normális kapcsolat volt, de sokkal jobban érzem magam egyedül!
2011. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
alapjáraton jobb, ha van valakid és nem vagy egyedül, viszont ha nem elég jó ez a kapcsolat, akkor már jobb egyedül.
2011. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kapcsolatban...sokkka sokkkal. én most egyedül vagyok és megpusztulok....és akárhányszor egyedül voltam eddig mindig hiányérzetem volt, szükségem van arra, hogy legyen kit megöleljek...16L
2011. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!