Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy ahogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ahogy egyre idősebb leszek, egyre inkább félek a kapcsolatoktól és a lányoktól?

Figyelt kérdés
Régebben sem voltam egy nagy csajozó, mert féltem, hogy kinevetnek a kinézetem miatt, de mostanában már elég súlyos a helyzet.
2011. jan. 28. 20:07
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

21:14

ez a sok önbizalom már beteges:)

2011. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Van okom rá :)
2011. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

21:22

ha tényleg anniyra van okod, akkor fektesd másra a haangsúlyt! keresd meg azt önmagadban, amiben kitűnsz a többi közül:) nehogy azt hidd, hogy minden egyes lány a macsó fiúkra hajt... van aki tudja, h a belső százszor többet ér.

2011. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, h ha vki ennyire csúnya, akkor már senkit nem érdekel, h milyen belül.
2011. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Figyeljetek! A külső csak kozmetika és stílus kérdése (jó meg pénz is). A legrondább emberből is ki lehet hozni valamit! A belső az ami adott, azon már nehezebb változtatni! Ne keseredjetek el! Nem okoskodni akarok, csak valakinek még (állítólag) majdnem bomba külsővel sem jönnek össze a dolgok.. 22/L
2011. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én ha kihozom a maxot magamból (kozmetikus, vasalt haj, drága, márkás ruhák, stb stb), akkor is csak átlagos vagyok.
2011. jan. 28. 23:03
 17/24 anonim ***** válasza:
Örülj neki, én még akkor is ronda vok :P Viszont átlagos külsővel már néhány lányt meg lehet fogni, csak nem a plázacicák és nem a legszebbek között kell keresgélni.
2011. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
a csúnyaság is reális. kinek mi a csúnya. vannak emberek fél lábbal vagy fél kézzel, vagy akiknek hiányzik az ujjuk...ők már akkor csúnyák? hisz lehet, hogy egyáltalán nem az ő hibájuk... mégis lehet, hogy 100x többet érnek "hibátlan, egészséges" társaiknál, mert ők tisztelettudóak, viccesek, kedvesek, szeretetreméltóak, stb... te, kedves utolsó válaszoló, szted miért vagy csúnya? vastag a szemöldököd, sok a pattanásod, görbe az orood, stb. valemelyiken tudsz változtatni, vmelyiken sajnos nem lehet. azzal meg kell tudni együtt élni.
2011. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Egy képet ha föltennél én elmondanám mi az ábra :)
2011. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
csak mert szerintem az alapján amit leírtál semmi okod az aggodalomra, csak nincs elég önbizalmad, ezen meg lehet segíteni.
2011. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!