Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell kategorizálva párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell kategorizálva párt keresni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt már jó pár kérdést, és... hm. Elgondolkodtattak.

Mindenki azt írja, h a csajomnak/pasimnak legyen fantasztikus teste, legyen jóképű, vicces, stb, stb... Jó, igen, mindenki magához illő partnert keres, de olyat, aki SZERINTE hozzá illik. Egy ideált keres, és olyan ember, aki minden kritériumnak megfelel, általában egyszerűen nem is létezik. Amúgy meg a legnagyobb bányarém is Brad Pittel jönne össze legszívesebben, és egy pocakos kocka is Angelina Joliet ba__ná... Aztán meg itt nyafog, h nem kell senkinek.

Miért kell mindig kategória szerint párt keresni? Mindenki olyan rohadt tökéleteset keres, hogy a végén senki nem felel meg az elvárásainak és nem veszi észre, hogy jé, ővele mennyire jól elvoltam, csak elrontottam. Tényleg mostanában mindenki, rondák és szépek (ami amúgy is relatív) olyan rohadt önző, és úgy dobálja a másikat, hogy normális ember módjára nem tud már viselkedni?

Remélem pár embernek azért leesik, hogy mire akarok kilyukadni.


2011. jan. 28. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne?
2011. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hmm. Azért többnyire normális az, hogy az embereknek van elképzelésük a leendő párjukkal kapcsolatban.

Nekem például a szőrös, őszes, mackós pasik jönnek be, gebékkel, szőrtelenekkel, izmosakkal egyszerűen nem tudok mit kezdeni, nem is veszem észre őket. 39 vagyok egyébként.

Az pedig, hogy legyen intelligens, humoros szerintem alapvető, ha hosszútávon szeretnék vele "együttműködni"

2011. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jó, oké, akkor szerintem neked nem esett le.

vagy máshogy gondolod. persze nem mindenki van így ezzel, tudom. de általában megvan a szép hosszú lista.

2011. jan. 28. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Le, de tudod nem sokan járnak ide ezt olvasni. Meg a különbséget a mai divat teszi ezt (smink, drága márkás ruhák) ezektől lesznek Brad Pittek, meg Angelinák. Nincs olyan szép smink vagy menő ruha nélkül.
2011. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az ember nekiindul az életnek tele ambícióval és tervekkel, a szőke herceget keresi fehér paripán, aztán előbb vagy utóbb rájön, hogy valamit valamiért...

én speciel kifejezetten tartok a túlságosan szép pasiktól, mert ők 99%ban tisztában vannak vele, hogy nyálcsorgatóan szépek, és élnek is istenadta lehetőségeikkel, ha meg is környékezne egy ilyen, nem kezdenék vele.

de nekem volt elég sok kapcsolatom, koppantam párszor, illetve voltak kellemes csalódásaim, ez a korral (tapasztalattal) jár :)


de a kérdésedre válaszolva, azért választunk kategorizálva, mert mind kategorizálhatók vagyunk. és az ember szereti minél jobban szűkíteni a találatokat, ugyanis így van nagyobb esélye annak, hogy hasonló típusú pasit találok. voltak próbálkozásaim olyanokkal, akik pl. másfajta zenét hallgattak, de baromi kellemetlen, mikor a kocsiban tök kuss van, mert kompromisszumos alapon semmit sem hallgatunk, vagy ha én elmegyek koncertre, ő meg nem (vagy eljön és látványosan szarul érzi magát). az is kellemetlen, ha az életfelfogásunk nagyon más, én sört iszok, káromkodom, bakancsot hordok, nem sminkelek és igyekszem minél több háziállattal körülvenni magam. ezzel már pl. egy csomó srác rostáján áthullok. de ők nem is hozzám valók, ne húzzuk egymás idejét - és borzoljuk idegeit :D

eleve az ember amikor társat keres, igyekszik olyan platformon tenni, ahol hasonló kvalitású emberek fordulnak elő. én a kutyafuttatón jöttem össze életem párjával, mindketten a legtopisabb kutyázós melegítőnkben feszítettünk zenekaros pólóban, és a kutyáink is tök jól eljátszottak egymással. így indult, aztán kiderült, hogy még mennyi mindenben hasonlítunk, sőt, még külsőre is az esetem.

szóval kategorizálni valamilyen szinten kell, mert az emberek is mind mások. aki meg túlzásokba esik, és a szintje felett keresgél, az idővel úgyis rájön, hogy valamit nem jól csinál.

2011. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen világ.Itt ma már MINDEN divatorientált,sajnos már lassan az érzelmek is,tudom furcsán hangzik,da akkor is...
2011. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!