Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Csak ugy 3 órája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak ugy 3 órája sírok reménytelen szerelem miatt. Fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 23:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szia. Én lány vagyok, és szerintem az a férfi, aki tud sírni. Aki kimutatja az érzéseit. Viszont ha a kapcsolat pár napja, hete tart, vagy az ismertség még nem olyan régi, akkor nagyon könnyen ki lehet heverni. Foglald le magad azzal a dologgal, ami második legfontosabb az életedben!Ha nincs akkor tűzzél ki magad elé.
2011. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem nem gáz ha sir egy pasi, mert igy kimutatja az érzéseit. Csaj vagyok, és szeretem ha tud sírni egy pasi. De ha nem volt olyan komoly az ismertség vagy csak pár hete ismerted akkor tedd túl magad rajta. Hidd el könnyű lesz.

Van olyan dolog ami fontos az életedben?(a csajon kivül)Ha igen akkor csináld.Ha nincs akkor tűzzél ki magad elé. Pár hét és elfelejted. Remélem...:)

2011. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Sokkal hitelesebb az az ember, aki vállalja az érzéseit, mint az, aki megjátsza a faasza gyereket aztán belül tépelődik.


Mit tegyél? Bőgd ki magad és menj el futni. Keményen. Jobb lesz a kedved, garantálom.

2011. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
húzd fel magad
2011. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Sándor9448 ***** válasza:
Hát kis barátom...az volna a legjobb ha találsz valamit amit nála is jobban szeretsz,a hazát,anyudat,barátok,esetleg a farkad...Fő hogy ne sírj és ne is búslakodj,és ha ő nem is szeret téged,te még szeretheted őt.(ez egy idő után el keserítő,és ki ábrándító lehet...)Mégis,az élet a szerelemről szól,szeretni születtünk,hát csak szeress!:)
2011. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Tedd magad túl rajta. Mielőbb!!!Keress más elfoglaltságot ami leköt és ha teheted gyakran törekedjél arra, hogy társaságba legyél, hiszen elfoglalják gondolataidat és ezzel egyfajta lazitásban részesited sérült lelkedet.....
2011. febr. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Idd le magad.
2011. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad meg, hogy milyen kapcsolatod volt azzal a lánnyal!

Ez fontos!

Ha még csak kezdődő dologról van szó, akkor könnyebb, mint ha már meglévő kapcsolatról.

HA meglévő kapcsolatról, akkor is gondolkozz el azon, hogy később nem fordulhat-e majd elő ilyen esemény, mint most?!

Érdemes-e erődet és érzelmeidet egy ilyen lányba "befektetned"?

Ha kezdődő kapcsolat, akkor meg azzal a válaszíróval értek egyet, aki azt javasolta, hogy gyorsan keres kapcsolatot, menj társaságba, ahol meghitten is tudsz beszélni, mert ott kibeszélheted magadból és nem vagy egyedül.

Ilyenkor új szerelmi kapcsolat nem jó, mert azért bárki nem jöhet helyette....

2011. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Sírjál csak nyugodtan, kevesebbet pisilsz!!!
2011. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
3 órája XD hidd el... lesz ez még rosszabb is. Én épp most kezdek kilábalni egy kemény depresszióból, egy másfél évig tartó kapcsolatom vége miatt. Igaz.. lány vagyok, de a volt barátom eléggé sokat sírt előttem, miattam.. kicsit szerep csere volt... én voltam az érzéketlen bunkó, ő meg a túl érzelgős... hát.. ilyen az élet. fel a fejjel
2011. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!