Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Csak ugy 3 órája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak ugy 3 órája sírok reménytelen szerelem miatt. Fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 23:06
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Uristen,milyen visszamaradott gondolkodás az hogy egy fiu nem sirhat.Igen,azzal egyet értek,hogy mikor társaságban van ne sírjon max ha 2esben vannak egy olyan emberrel aki megérti őket,de ez ugyanugy a lányokra is igaz.Egy lány ne sírjon társaságban mert gyengének tűnik,ugyanúgy mint egy fiu.De otthon a 4 fal között nyugodtan kilehet adni magadból,mert az csak jót tesz.A legjobb fiubarátom sose sír,úgy nevelték hogy fiu és nem sirhat.E miatt mostanában dühkitörései szoktak lenni,pszihológus megállapította,hogy azért van mert elfolytott mindent és nem adta ki magából,szóval nyugodtan kikell adni magadból.Sőt lehet velem van a baj de nekem imponál ha egy fiu ,,szenved” vagyis nekem ebből az jön le hogy őszintén tud szeretni.
2021. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!