Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álltatok már valamiért bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltatok már valamiért bosszút a párotokon? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban,vagy szakításkor..
2011. febr. 3. 00:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
08.07! Gratula! áruld el F vagy N vagy?
2011. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

8:07 vagyok.

Már elváltunk azóta,mert a szentem 3. alkalommal is lebukott...

Különben nő vagyok.

Tényleg gáz így vissza tekintve,de már megmásítani nem tudom,akkor meg jó ötletnek tűnt.

2011. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, de akaratomon kívül. Méghozzá úgy, hogy boldog voltam, eljártam szórakozni, átnéztem rajta. Soha nem gondoltam volna, hogy ettől totál kikészül. Esküszöm nem ez volt a cél. DE BELETALÁLT!!! Ebből okulva rájöttem, hogy a legjobb bosszú az, ha nem állsz bosszút.

43/N

2011. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
08.07. valóban jó 5-let lehetett. Kemény vagy! Tetszik amit csináltál....
2011. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok a bosszúálló feleség!

Miért pontoztatok le?Csak a kérdésre válaszoltam.... :(

2011. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!