Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honyan halhatnék meg fájdalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honyan halhatnék meg fájdalom mentesen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkoztam rajta, hogy hogy is lehetne könnyebb az életem. Van egy párkapcsolatom, vagyis volt, mert amint megtudta hogy terhes lettem kirúgott.4 évig voltunk együtt. Biztos hogy az ővé. Ő nem hiszi el, ezt nekem. De milyen az ember ilyen, hogy terhesen hagyja el a barátnőjét? Ja, amúgy legutóbb azon vesztünk össze, hogy feltételeztem, hogy megcsalt! Erre ő nagyon felidegesítette magát. Pedig igazam volt! Makacs, hirtelen haragú. Csak az baj, hogy nagyon szeretem! Nélküle nem tudnék élni! Tényleg! Próbáltam más fiúkkal, de mindig csak a pasimra tudtam gondolni, imádom minden porcikáját! Nem tudom ellene mit tenni. Most meg szenvedek! Most minden rossz összejött! Nem szeretnék már fájdalmat érezni! Nem szeretnék éjszakánként sírni! Egyszerűen csak nem akarok érezni semmit! És akkor oldódna meg minden problémám! Csak aludni akarok örökre! Meg akarok halni! Szeretnék egyszer már én is önző lenni! És ha tudják a szeretteim, hogy nekem ez a legjobb megoldás, akkor biztos megértenék. Elegem van már mindenből. Belefáradtam mindenbe! Semmi sem érdekel! Ti megértenétek ezt? Mit gondoltok?
2011. febr. 18. 16:10
1 2 3 4
 1/35 Réti bubuzér ***** válasza:
52%
Szüld meg a gyerekedet, és minden másképp lesz.
2011. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
20%

Rossz kategória.

Inkább az "egészség, egyéb kérdés" -nél próbáld meg.

2011. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%

Mielőbb keress fel egy pszichológust, mert az életedről van szó, amit minél előbb helyre kell hozni.

Beszélj a barátaiddal, a családoddal erről, ők megértenek és segítenek neked.

2011. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
31%
Méreg.Gáz.
2011. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
31%
Azt, hogy egy önző, hisztérikus p*csa vagy. Nem fogok neked papolni, hogy ne tedd, mert így a szeretteid, meg úgy... Térj észhez, és ne legyél gy*kér.
2011. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%

Tudod, a probléma a szokásos. Sajnos a nők döntő többsége a tapló pasikra hajt. Hiába alázza meg, használja ki, hagyja a sz*rban, csakis ő jöhet szóba, egy normális srác, aki szeret, aki odaadó, aki nem megcsal, hanem megbecsül, na gondolom az ilyen pasikat úgy leráztad, mint anyuka a lázmérőt.

Részben Te választottad ezt az utat. Bár szerintem abnormális dolog, már-már Stockholm-szindróma betegesen vonzódni olyanhoz, aki ennyire sz*r alak, de ha egyszer neked ez kell, akkor vállald a következményeket, és ne csak sajnáltasd magad, meg ne csak fenyegetőzz!

Ha annyira imádod minden porcikáját, akkor imádd, ahogy kiszúrt veled! És ne ide gyere nyavíkolni. Ha meg nem tetszik, akkor tenni kell annak érdekében, hogy jobb legyen, nem megfutamodni meg nyavajogni.

2011. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehetsz ilyen gyenge.


[link]

2011. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező nem akar meghalni. ha igen, akkor tudná azt, h hogy kell, nem itt kérdezne. ez úgymond segélykiáltás, hogy felfigyeljenek rá.
2011. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem 1. Fordulj pszichológushoz mert akinek ilyen megfordul a fejében az nem normális.

2. Megölnéd a saját gyerekedet is azért mert neked éppen gondjaid vannak? Megfosztanád az élettől? Ez nem csak rólad szól!

3. Hagynád édesanyádat és a szeretteidet szenvedni miután te már nem leszel? Ennyire önző nem lehetsz!

4. Szerintem ha már terhes vagy feltételezem felnőtt ember vagy...tehát legyél már egy kicsit érettebb....Az életben vannak dolgok amik nem úgy jönnek össze ahogy szeretnénk, érnek csalódások, fájdalmak, de ha ezen túllépsz erősebb leszel. Ez az élet rendje. Vagy elfogadod és tovább lépsz, vagy küzdesz érte, vagy feladod, de ezt a gyávák és a hülyék teszik....

És hogy tudd... 16 éves vagyok és több eszem van mint neked....Nekem ilyen sosem fordulna meg a fejemben főleg nem terhesen...........

2011. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%
Gondolj arra, hogy mennyi fájdalmat okoznál másoknak.. ezt akarod? Mindig van kiút, csak meg kell találni, nem pedig gyáva módon elmenekülni.
2011. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!