Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fájdalom és messzeség! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalom és messzeség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ilyet még senkisem iránt éreztem csak egy a NAGY baj messzelakik,őnem tud rolam semmit,én se csak hogy kedves és hogy néz ki,furán történt (ha akarjátok leirom) ojan 21másodperces volt amiből nekem 10elég is volt hogy milyen :D csak hogy ennyit tudok rola(amugy krahulén lakik én meg Bigmegyeren) rossz mert nem tudom megtalálni pld facebookon és nagyon nagyon hiányzik hogy nem láthatom még 5mp is ölég hogy boldog legyek! mit csináljak??
2011. márc. 7. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
maszturbál egy jó nagyot....
2011. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam ezzel az érzéssel.Ha tényleg olyan messze van akkor jobb ha elfelejted mert ha beleszeretsz akkor az csak fájni fog.
2011. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
má túl késő nekem az is elég ha chatelhetek vele! :D nembirom elfelejteni mindenőből amit láttam ez kaplya a koronát!
2011. márc. 7. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
szia!leírnád hogy hogy történt az a bizonyos 21 másodperc,hol láttad őt és ő is észrevett téged?
2011. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
te paraszt.. tanulj már meg írni.. aztán talán még válaszolok is.
2011. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Osztállyal volt sÍelés és éppen a haveromnak nekimentek ő nekem én meg annak a csajnak aztán úgy mentünk olyan 21 mp igy és ő se tudott megálni és közbe probáltunk megálni de nem tudtunk olyan nagy[Nagy suly nagy gyorsaság]sungal
2011. márc. 7. 20:41
 7/10 A kérdező kommentje:

de hogy láttam meg ez az amikor már valahogy megáltunk és akkor montuk preprac([ejts:preprács]bocsit jelent szlovákul)

aztán meg megin csak néztem valahonnan állandóan :)

2011. márc. 7. 20:44
 8/10 anonim válasza:
Én is Szlovákiában lakom,nekem van egy Magyarországi barátom már fél éve.. majdnem minden héten jár utánam vonattal,és ilyenkor egy egész napot együtt töltünk.. mivel apukám nem tudhat az egészről. titokban csináljuk.. szerintem így még izgibb és még vadabb az egész.. imádom,és mikor találkozunk jobban tudunk egymásnak örülni mint bármi másnak az életben.. ha valakit szeretsz,a távolság nem akadály :)
2011. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

van egy pokec nevű oldal, olyan mint az iwiw meg a facebook, ha szerencséd van talán itt fent van. Kezd el nézegetni az embereket rajta azt hátha meg találod nincs sok esély rá, de hátha szerencséd lesz

[link]

2011. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a neve! :s
2011. márc. 15. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!