Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátom, nagyon összevesztünk. Utána kibékültünk, de semmi nem volt már a régi, mert azt mondta, a szerelmet nem érzi?

Figyelt kérdés

Pedig előtte minden olyan jó volt, és már bocsánatot is kértem.Aztán adott még egy esélyt a kapcsolatnak,2 hetet, de az idő alatt sem érezte ugyanazt, mint régen, és szakított.3 hónap telt el a szakítás óta. Iszonyatosan szerelmes vagyok még belé,és nagyon hiányzik, mit tegyek?

Azóta megszűnt köztünk a kommunikáció.


2011. febr. 18. 19:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
17 évesek, és 1 évig.
2011. febr. 18. 20:25
 12/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez még fiatal kor, meg nem is olyan rengeteg idő, de mindkettőnknek ez az első kapcsolata. És nem tudom mit tehetnék, de annyira borzasztó érzés, hogy szeretem őt, ő meg hát nem. ÉS már a tanulásra sem tudok figyelni,mindig csak ő jár az eszemben, eddig kitűnő tanuló voltam, most meg tele vagyok 2-sel..
2011. febr. 18. 20:28
 13/20 anonim válasza:

Mi se voltunk akkor többek mint ti :)

Mi is még fiatalok vagyunk 20 évesek.

Elhiszem hogy rossz...nekem az volt a mázlim hogy nekünk ez pont nyáron volt,így csak magammal tudtam foglalkozni,nem kellett a tanulásra koncentrálnom.

Nem mondom hogy pedig most tanulj ezerrel,mert tudom,hogy nem fog menni...Szerintem ez lenne a legjobb,ha mielőbb megpróbálnál közeledni hozzá,és akkor minél előbb rendeződik ez a dolog,és nem lesz bukta év végén.

Persze ahogy érzed...ha úgy érzed,ne siesd el.Te döntésed.

2011. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Egyébként az idő alatt míg nem beszéltetek, és mondjuk néha láttad őt, mit tettél? Bevetettél valami trükköt, vagy megpróbáltad féltékennyé tenni? Csak azért kérdezem, mert még nem szeretnék vele beszélni egy darabig, viszont buszon sokszor látom, és nem tudom hogyan kellene néznem rá. Legszívesebben elkezdenék sírni, annyira fáj, de nem tehetem. Megpróbálok vidámnak tűnni, de ez szinte lehetetlen.
2011. febr. 19. 12:01
 15/20 anonim válasza:

Mi addig amíg nem voltunk együtt,egyáltalán nem találkoztunk,Budapestet messziről elkerültem akkor.

De én azt tudom tanácsolni,hogy NE sírj,mert akkor fölényben érzi magát...tapasztalatból mondom,hogy a pasik akkor kapnak észbe,ha lesz.rod őket nagyívben.Persze beszélgethetsz vele,de kb mintha ezer éve túl lennél rajta,úgy érdemes hozzáállnod.Még akkor is ha legszívesebben a nyakába ugranál.Hidd el megéri,kicsit átvenni az irányítást.

2011. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Igazából sokan azt mondják, hogy ha kiszeretett belőlem, és már több mint 3 hónapja egy szót sem beszélünk, nem keres, akkor veszett ügy. Lehet, hogy elfelejtett, és nem is gondol rám. Azt sem tudom, hogyan tudnék benne újra szerelmet ébreszteni. :( De annyira érzem pedig, hogy mindkettőnknek jobb lenne, ha újra együtt lennénk.
2011. febr. 21. 20:50
 17/20 anonim ***** válasza:

Tudod a férfiaknak van egy mondása: Nő és busz után nem szabad futni.


Most neked meg kéne fogadnod. Kiszeretett belőled. Ha visszakönyörgöd magad akár szavakkal, akár tettekkel, olyan helyzetbe kerülsz az új kapcsolatban, mint egy kutya. Még annyira sem fog tisztelni. Kegyetlenségnek hangzik, de lépj tovább, ne legyél a bolondja ennek a fiúnak. És igen, sz@rd le. Ne érezze, hogy nyeregben van. Ha valaha is akar majd tőled valamit, akkor küzdjön meg érte. Csak akkor lesz értelme a kapcsolatotoknak.


Nagyon nehéz időszak lesz, de ha túllendültél végre rajta, okosabb, és nagyobb leszel, több tapasztalattal.

2011. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
elvadítottad magadtól...kiábrándult, befásult, ott fog hagyni
2011. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
jah bocsi, akkor már szakított, nem láttam ne haragudj. Figyelj, csak elfelejteni tudod, idővel.
2011. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
de előtte minden annyira szép volt, nagyon szerelmes volt.. áh ha egyszer újra belém szeretne, de jó lenne
2011. febr. 25. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!