Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem szerelmes a barátom. Finoman rákérdeztem, a következő választ adta: lent. Ti mit szűrtök le?

Figyelt kérdés

ő 22, én 19, 4 hónapja járunk. Szeret, de nem szerelmes. Nem volt még olyan hogy megdobbanjon a szíve, pillangók a gyomorban érzés nincs, nem látom rajta azt a nagy őrült euforikus állapotot. Ma megint volt egy nagyobb megbeszélés, kérdeztem, hogy ez a rosszkedv ami neki van általános-e, mondta hogy hát mondhatni. Ez nagyon rosszul esett, hisz ha valaki szerelmes, boldog, nyugodt, madarat lehet vele fogatni, nem érdekli semmi...Elmondta, hogy nem mondja azt hogy dobog a szíve gyorsan, hogy remeg a lába, mert hazudna. Hogy mindig ilyen lányra várt mint én, tök ugyanolyanok vagyunk. Meg hogy ő mindig is egy visszafogott, keserű, szomorú ember volt, és a boldogságot én hoztam meg az életébe. És szilveszterkor éjfél előtt tényleg volt egy vallomása...hogy értelmet adtam az életének.

Na megkérdeztem, hogy akkor neki mi is a szerelem. Erre a válasz: "hát...jó érzésem van, kellemes." Hát aki már látott szerelmes ember tudja, hogy ideális esetben a válasz: meg vagyok őrülve, te vagy a mindenem. Ő ezt is mondta, hogy nem tud mindig rám gondolni, egész nap, van hogy elterelődik a figyelme, persze ezzel nincs baj...

Az mellette szól, hogy sokat dícsér, bókol, tanácsot ad, mindig találkozni akar, mondja minden nap hogy szeret meg hiányzom, bemutatott otthon is, és várt rám elég sokat...értitek.

Annyira rossz érzés van bennem. Korábban egy vidám boldog lány voltam, most meg meg vagyok törve, pedig most kellene kicsattannom a boldogságtól...

De mindig, mindig vannak apró kis jelek, amikből látom, hogy nincs meg az őrült szerelem..

Erre azt szokta mondani, hogy pedig oda van értem...

És nem cáfolt meg, nem mondta, hogy szerelmes, hanem védekezett, hogy szerintem az mégis miért van, hogy közös programokat szervez, hogy bemutat (én vagyok az első neki), stb.

Pedig megteszek mindent. Adok magamra, kedves vagyok, szeretgetem, vannak céljaim.

Így, ezzel az érzéssel érdemes vele maradnom? Hogy viszonyuljak hozzá?

Vagy esetleg az lehet a baj, hogy mivel nagyon önbizalomhiányos volt, sokat "kampányoltam" az erényei mellett, meghoztam az önbecsülését, és esetleg azért flegmatikus velem egy kicsit néha az utóbbi időben?


2011. febr. 19. 22:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nem is akarom megváltoztatni csak itt vergődök hogy akkor tényleg szerelmes-e belém vagy nem:S

elég lenne,ha tudnám hogy igen...

a testiségben viszont minden erre utal...túlzottan is. Sőt ott inkább az a baj hogy csak rám figyel, nekem akar adni...

nem tudom ez számít-e

2011. febr. 19. 22:56
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én megijednék egy olyan pasitól, akiről álmodozol. Mint egy elmebeteg zaklató.
2011. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy én akarom birtokolni betegesen?:S
2011. febr. 19. 22:59
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább felszínes lehetsz, hogy ezek az őrjöngések a fontosak.
2011. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Kishitű vagy és nem bírod elhinni,h igenis valaki őszintén szeret téged.Ezekkel a gondolatokkal csak elmarod őt magadtól!Próbáld végre elhinni,h igenis szeret.

Ha úgyérzed nem,akkor meg ne legyél vele!

2011. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többszörösen bizonyította neked, hogy szeret. Te viszont valami idióta amerikai giccsfilmbe képzeled magad, vagy túl sok Tvájlájtot olvastál, én nem tudom...de amit te csinálsz, az röviden csak hiszti...
2011. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Mesélek neked valamit. Volt egy párom,aki olyan volt,mint amiről te álmodsz.Kimutatta az érzéseit nagyon is.Éjjel-nappal sms-eket kaptam,állandóan tele volt az e-mail fiókom a romantikus képeslapokkal,zeneszámot küldött a rádióban,verset írt nekem,elhalmozott rengeteg mindennel, és nem volt olyan nap,hogy ne az ő sms-ére keltem volna és ne az övével feküdtem volna.Örültem,de nyomasztott borzasztóan,kicsit úgy éreztem megfulladok.Ez ment hónapokon keresztül majd egyszercsak vége lett.Azt mondta kiégett és már nem szeret.Szakított,majd pár héten belül már mással járt. Még időm sem volt feleszmélni,hogy ez mégis akkor mi volt,amit itt előadott nekem.

A mostani párkapcsolatom nem ilyen.Nem ömleng,mégis érzem,hogy szeret.Nem kapok több száz sms-t és levelet sem,de ha küld,azok mindig ütősek.Néha,csak úgy magától eszébe jut,akkor meglep valamivel.Apróság és nem talicskán kell betolni a sok személytelen plüss macit,hanem egyet kapok,de olyat,amiről tudja,hogy tényleg vágyom rá.Nem kell nagy dolgokra gondolni pl. kedvenc csoki

Mellette nyugodt vagyok,nem kell aggódnom semmi miatt.Sem bennem sem benne nincs meg a pillangó a hasban,meg az izzadt tenyér,de látom a szemében,hogy szeret,hogy alig várja,hogy hozzám jöjjön haza.Mi nem a rózsaszín felhőn keresztül nézzük a másikat,hanem valóban azt látjuk,amilyen és így szeretjük. Az őrült lángolás nem tartható fent egy életen át és az a szerelem,amitől nem tudsz enni és aludni,se tanulni vagy dolgozni,csak romból és tönkretesz.

A kiegyensúlyozottság és a harmónia viszont hosszútávon boldogságot ad,ha tudod,hogy bízhatsz a másikban,hogy úgy ismered a másikat,mint magadat és ketten bármit megoldotok.Erre lehet építeni és alapozni,mert ez az érzés nem pillanatnyi,nem a hormonok játéka,hanem a tudaté,hogy az,akivel vagyunk kell nekünk örökre.

A te leírásodból én úgy gondolom,hogy nagyon fontos vagy ennek a fiúnak és szeret téged.Te vagy az első olyan lány,akihez ennyire ragaszkodik és aki ennyit jelent neki.Felvállal a barátai és a családja előtt,gondolom veled tervezi a jövőjét is.Ez sokkal többet ér,mint az a bizonyos pillangó.

2011. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!