Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem szerelmes a barátom. Finoman rákérdeztem, a következő választ adta: lent. Ti mit szűrtök le?

Figyelt kérdés

ő 22, én 19, 4 hónapja járunk. Szeret, de nem szerelmes. Nem volt még olyan hogy megdobbanjon a szíve, pillangók a gyomorban érzés nincs, nem látom rajta azt a nagy őrült euforikus állapotot. Ma megint volt egy nagyobb megbeszélés, kérdeztem, hogy ez a rosszkedv ami neki van általános-e, mondta hogy hát mondhatni. Ez nagyon rosszul esett, hisz ha valaki szerelmes, boldog, nyugodt, madarat lehet vele fogatni, nem érdekli semmi...Elmondta, hogy nem mondja azt hogy dobog a szíve gyorsan, hogy remeg a lába, mert hazudna. Hogy mindig ilyen lányra várt mint én, tök ugyanolyanok vagyunk. Meg hogy ő mindig is egy visszafogott, keserű, szomorú ember volt, és a boldogságot én hoztam meg az életébe. És szilveszterkor éjfél előtt tényleg volt egy vallomása...hogy értelmet adtam az életének.

Na megkérdeztem, hogy akkor neki mi is a szerelem. Erre a válasz: "hát...jó érzésem van, kellemes." Hát aki már látott szerelmes ember tudja, hogy ideális esetben a válasz: meg vagyok őrülve, te vagy a mindenem. Ő ezt is mondta, hogy nem tud mindig rám gondolni, egész nap, van hogy elterelődik a figyelme, persze ezzel nincs baj...

Az mellette szól, hogy sokat dícsér, bókol, tanácsot ad, mindig találkozni akar, mondja minden nap hogy szeret meg hiányzom, bemutatott otthon is, és várt rám elég sokat...értitek.

Annyira rossz érzés van bennem. Korábban egy vidám boldog lány voltam, most meg meg vagyok törve, pedig most kellene kicsattannom a boldogságtól...

De mindig, mindig vannak apró kis jelek, amikből látom, hogy nincs meg az őrült szerelem..

Erre azt szokta mondani, hogy pedig oda van értem...

És nem cáfolt meg, nem mondta, hogy szerelmes, hanem védekezett, hogy szerintem az mégis miért van, hogy közös programokat szervez, hogy bemutat (én vagyok az első neki), stb.

Pedig megteszek mindent. Adok magamra, kedves vagyok, szeretgetem, vannak céljaim.

Így, ezzel az érzéssel érdemes vele maradnom? Hogy viszonyuljak hozzá?

Vagy esetleg az lehet a baj, hogy mivel nagyon önbizalomhiányos volt, sokat "kampányoltam" az erényei mellett, meghoztam az önbecsülését, és esetleg azért flegmatikus velem egy kicsit néha az utóbbi időben?


2011. febr. 19. 22:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egymásnak estek,akkor nem tudom mi a baj:S.Illetve miattad még sem,mert valami pluszt vársz(ezt ő nem tudja megadni).

Lehet más fiú neked többet tudna adni,amivel elégedett lennél....:S

2011. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már mondta,akkor csak szeret...Lehet neked nincs elég önbizalmad,és nem tudod elfogadni,h igenis van aki szeret....
2011. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom..bennem általános bizalmatlanság van az emberekkel szemben, senkiben nem bízok igazán. És nem, nem vagyok szerelmes...önvédelemből szépen leépítettem magamban az érzéseket. Az elején örültem neki hogy végre valaki aki rendesen udvarol, nem akar becsapni és oda voltam...de így már...
2011. febr. 19. 22:34
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

d mit így már?Hisz leírtad,h mondta h ilyet még nem érzett lány iránt,egymásnak estek,ölel,puszil stb....Miér vagy ennyire elégedetlen?...

Inkább írd le h mit szeretnél pontosan,ha csinálna a párod!

2011. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Ha legalább egyszer ömlengene arról, hogy mennyire hatalmasat érez, hogy nem érdekli semmi csak hogy együtt legyünk, hogy kínszenvedés minden perc, amit nem velem tölt, hogy egy óra hosszáig bámulja az ablakomat, amíg fényt lát, hogy hozzám érjen mindig, amikor lehetősége van rá...hogy mondja el mikor kérdem, hogy őrülten szerelmes...

Amúgy nincs tapasztalata, én vagyok az első.

Jajj, pedig tényleg nem vagyok nagyigényű, de ezt szeretném érezni...

A közös képeken (2 van) hozzám bújik, mosolyog világba, a haverok előtt is fogja a kezem...

Ezek azért ellensúlyozzák a "stabil"szívhangot?

2011. febr. 19. 22:41
 16/27 A kérdező kommentje:
Ja, meg én már (jelzésképp), megcsörgettem 2szer napközben. Mikor kérdezte, hogy miért: hát mert rád gondoltam...gondoltam majd kapcsol. de nem...nem viszonozza..
2011. febr. 19. 22:42
 17/27 anonim ***** válasza:
83%

Hú.Nem is tudom mit mondjak.Ezek teljesen normális elvárások,csak hogy a pasik nem ilyenek:( Illetve nagyon kevés ilyen pasi van.Sajnos maguktól nem tudnak egy csomó dolgot...

Régebben mindig csak ámultam,mikor láttam egy-egy barátnőm,hogy dicsekszik valamivel,amit kapott a pasijától,vagy amit mondott neki.Mindig azt akartam,hogy bárcsak az én pasim is ilyen lenne,hogy csak úgy eszébe jut valami és megveszi,v megcsinálja v kimondja.Aztán rájöttem,h nagyo nem így van!Mert nekik meg kell mondani,hogy mit szeretnénk,és különben nem jut sajnos az eszükbe(néha vannak kivételek)és ugye nem ilyen ömlengősek úgymond.Ha csak nem éri őket valami nagyon rossz hatás,és amiatt annyira elveszettnek érzik magukat,h így ki tudják magukat fejezni...


Ha valóban úgy érzed,h ő azokat a dolgokat amiket szeretnél nem fogja neked megadni,akkor nem illetek össze ennyi!

2011. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki őrjöng, és ömleng, szinte biztosra veheted, hogy a fele sem igaz...
2011. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Utolsó! Na ebben nagyon egyet értünk...sokszor tapasztaltam már:S
2011. febr. 19. 22:51
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy embert sem lehet megváltoztatni....
2011. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!